Šluknov – Lovosice B 0:3 (0:2)
Branky: Kovařík, Macháček, Neruda, ŽK 1:3, r. Červený, 90.
Hosty dostal do vedení už v páté minutě Kovařík, který z levé strany propálil Jandu. Ve 36. minutě si na vápně zpravoval míč Macháček a střelou k tyči zvýšil na 2:0 pro Lovosice. A v poslední minutě se po dlouhém výkopu Šafránka dostal míč přes Kovaříka až k Nerudovi, který zamířil levačkou přesně – 0:3.

Lovosice B: Šafránek – Drbal, Kovařík, Kočina, L. Hrdý, Hušek, Walter (27. Klement, 41. Trekoval), Macháček, T. Hrdý, Baborák, Espinosa (88. Neruda).


Děčín – Pokratice 2:3 np (2:0)
Branky: Bílek, Murdych – Bergmann, Smetana, ŽK 3:3, ČK Stach (D.), r. Bretschneider, 100.
Rozjetý Děčín narazil. Sice vedl na domácí umělce ve 34. minutě nad Pokraticemi už 2:0, ale hosté zaslouženě srovnali. Nejprve snížil Bergmann (63.) a v závěru vyrovnal Smetana (84.). Penalty pak hosté zvládli lépe (6:7).

Pokratice: Slanina – Novák, Dufek, Chvála, Vlašič – Smetana, Bergmann, Knop (79. O. Rondoš), Kocman – Písař, A. Rondoš.


V. Březno – Křešice 2:1 np (0:0)
Branky: Charvát – Lepič, ŽK 2:0, r. Menšík, 50.
Zakleté je pro fotbalisty Velkého Března jejich domácí hřiště. Ani v dalším pokusu získat tři body neuspěli, v souboji s Křešicemi remizovali, bod navíc si připsali až po zvládnutých pokutových kopech. „Trápíme se, máme šance, ale nedáme z toho gól," řekl asistent trenéra Jiskry Miroslav Hlaváček. Koncovka, ta je teď u fotbalistů Velkého Března bídná. „Vycházíme střelecky naprázdno, šance si vypracujeme, ale nepadne nám to," litoval Hlaváček po dalším nevýrazném výkonu před vlastním publikem.

Křešice: Větvička – Rusý (66. min. Hensch), Lenrt, Lepič, Herold, Suchánek, Patka, Kühn, Kučera, Schoř, Lébl.