Brná – Lovosice B 3:1

Hráči Brné potvrdili stoprocentní domácí bilanci, v utkání s Lovosicemi B zvítězili 3:1. Ale měli plné ruce a nohy práce. Definitivní tečku za utkáním dal až v nastavení domácí útočník Jaroslav Betka, který stanovil konečné skóre na 3:1. „Bylo to pro nás velmi těžké utkání, po kterém jsme se udrželi v kontaktu s týmy na špičce soutěže," radoval se po boji kouč Brné Milan Česlák.

První poločas, to byla ze strany domácích hráčů utrápená melodie. „Soupeř nám dělal v prvním poločase problémy, byli to vesměs mladí běhaví hráči, kteří se snažili střílet z každé pozice. Nám se nedařilo, ani jednou jsme netrefili prostor brány," popisoval trenér Česlák.

Obrat k lepšímu nastal pro Brnou až po pohovoru v přestávce mezi poločasy. „Udělali jsme změny a přineslo nám to ovoce. Po průniku Gibaly se pískala penalta, kterou dal Tomáš Heřman," vyprávěl kouč.

Když zvyšoval Šťástka po sólo průniku na 2:0, vypadalo to, že je hotovo. „Hosté to otevřeli, měli jsme díky tomu hodně šancí, ale místo třetí trefy jsme inkasovali z penalty. Naší výhru zpečetil až Jarda Betka," uzavřel hodnocení utkání Milan Česlák.

Branky: Heřman, Šťástka, Betka – Kočina, ŽK 2:3, poločas 0:0, r. Mareš, 100.
Lovosice B: Klouček – Baborák (66. Neruda), Kroupa, Kovařík (71. I. Oros), Kočina, Marčaník, Hušek, Walter, Espinosa, Krpeš (B. Oros), Drbal.


Šluknov – Pokratice 1:3

okratice potvrdily roli favorita i ve Šluknově. Do vedení je dostal Kyzlík, domácí sice rychle srovnali, ale zápas se lámal v závěru. V 78. minutě si dal vlastní gól Hajduk a vítězství Sokola pečetil Kolomazník.

Branky: Altman – Kyzlík, vl., Kolomazník, r. Černý, ŽK 4:4, poločas 0:0, 150.
Pokratice: Slanina – Novák, Dufek, Smetana, Vlašič, Chvála (80. Bader), Písař, Kyzlík (55. O. Rondoš), Bartoš, Kolomazník, A. Rondoš (90. Loula).


Děčín – Křešice 2:1

Křešice po víkendu klesly na poslední příčku. V Děčíně sice vedly od 16. minuty, když se prosadil Lepič, ale domácí ještě do poločasu otočili skóre. A mohl za to jeden borec. Murdych srovnal nejprve ve 37. minutě a o dvě minuty později skóroval i podruhé. Ve druhé části už padesátka diváků žádnou branku nezaregistrovala.

Branky: Murdych 2 – Lepič, ŽK 2:0, poločas 2:1, r. Trojan, 50.
Křešice: Větvička – Patka, Kühn, Pekárek, Lepič, Satran, Suchánek, Lenrt, Tirdil (46. min. Kučera), Cibulka, Lébl.