V. Šenov - Lovosice B 0:1 np.

Hosté byli aktivnějším i nebezpečnějším celkem, ale skórovat se jim i přes řadu dobrých příležitostí nepodařilo. Kvalitu jim přiznal i domácí kouč František Dužár.

„V zápase jsme chtěli bodovat, což se nám s vypětím všech sil podařilo. Lovosice byly asi nejlepší mužstvo, se kterým jsme se na domácím hřišti utkali, proto je bod pro nás hodně cenný. Bylo to utkání hodně bojovné, ale ne zákeřné. Jen škoda, že jsme nezvládli ještě penalty, ale to už je loterie."

ŽK 4:5, Růžička, 60.

Lovosice B: Šafránek - Drbal, Kroupa (69. Baborák), Kovařík, Podrazil, Hušek, Walter, Espinosa, Krpeš (66. Klouček), Hrdý, Kočina.

Č. Kamenice - Pokratice 2:1

V závěru podzimu se Pokratickým nedaří. Prohráli už čtvrtý zápas v řadě. V České Kamenici přitom vedli od 11. minuty díky trefě Rosenkrance. Domácí do půle srovnali a čtvrthodinky před koncem rozhodli.

Branky: Chmelík, Čvančara Rosenkranc, ŽK 1:2, poločas 1:1, r. Doležal, 120.
Pokratice:
Abdelkader - Suk (64. Slabý), Dufek, Vlašič, Chvála - Rosenkranc (46. Jech), Smetana, O. Rondoš, Kolomazník Písař, A. Rondoš.

Jílové - Křešice 4:2

Předposlední Křešice nevstoupily do utkání vůbec dobře, po trefě Kurtyho prohrávaly už od šesté minuty. A po necelé půlhodině už to bylo 2:0. Krátce po přestávce sice hosté snížili z penalty po faulu na Lepiče, ale Jílové si vzalo dvoubrankový náskok rychle zpět. V 82. se ze standardky trefil Lenrt, ovšem poslední slovo měli domácí.

„Dneska se hrálo na velmi těžkém terénu a myslím, že si s tím kluci poradili velmi dobře. V prvním poločase podali výborný výkon, hráli s chutí a dobře kombinovali. Tu druhou už trochu podcenili. Rozhodně však musím ocenit i kvalitu soupeře, který tu nepodal špatný výkon. Každopádně s body i s výkonem jsem dnes spokojený. Vyzdvihl bych oba střední záložníky Justa s Čermákem, kterých bylo dnes plné hřiště a byli hlavním strůjcem vítězství. Trochu mě zas mrzí ty neproměněné šance, kterých bylo znovu mnoho, ale opět našim útočníkům chyběl klid v koncovce," zhodnotil duel na klubových stránkách domácí trenér Ondřej Barilla.

Branky: Kurty 2, Čermák, Červenka Lenrt 2, ŽK 2:1, poločas 2:0, r. Čáka, 80.
Křešice: Větvička - Schoř, Patka, Kühn, Tirdil - Kučera, Rusý, Lenrt, Suchánek - Lepič, Satran.