Milešov - Roudnice B 2:2 (1:1)

Branky: Petrik, Fiala - Mikas 2.

„Myslím, že jsme narazili na silově nejlepší mužstvo soutěže. I když jsme opět nasekali spoustu chyb, podařilo se nám otočit duel na 2:1 v náš prospěch. Škoda velké chyby při přechodu do protiútoku před druhou brankou soupeře. Zápas mohla strhnout na svou stranu obě mužstva. Sice jsme nastřelili dvě vnější tyče a břevno, ale domácí měli také své solidní šance. Ten bod doceníme pouze v případě, že porazíme doma Jílové," poznamenal hrající kouč Roudnice Karel Mikas.

Milešov: Šírek - Hlaváček, Pinďák, Pa. Pazdera, Hajný - Zajíc, Petrik, Hanzl, Fiala - Pe. Pazdera, J. Brabenec.

Roudnice B: Starczewski - Pa. Bartůněk, Polák, Körmendy, Slavíček - J. Bartůněk, Mikas, Vr. Brožík, Púčala - Gaube, Červený (85. Koubek).

Pokratice - Šluknov 4:2 (2:2)

Branky: Fišara 2, Vlašič, S. Krejčík - Kasal, Záruba.

„Dvakrát jsme v prvním poločase prohrávali, ale vždy jsme dokázali celkem rychle odpovědět. Ve druhém poločase už jsme byli lepší, soupeř měl jednu šanci, při které nás podržel Ekrt. Sílu dopředu máme, to víme dobře, tentokrát to však především ve druhé části fungovalo dobře i dozadu. Byli jsme kompletní, spokojený jsem se třemi body, ale i s výkonem," dodal trenér vítězů Michal Slabý.

Pokratice: Ekrt - Chvála, R. Krejčík, Vlašič - Hranička (75. Mikina), Faust, Grunert, Čejka (65. Knop) - Bergmann, S. Krejčík, Fišara (85. Bobek).

Libouchec - Hrobce 5:1 (3:0)

Branky: Povejšil 2, Kučera, Kabát, Novák - Satran.

Hrobečtí v Libouchci skórovali až za stavu 5:0. „Děláme hrubé chyby. Za to nás soupeři trestají. Jsme sice schopni odehrát dobrý zápas s prvními Neštěmicemi, ale pak takhle prohrajeme u slabšího soupeře. Domácí jsme několikrát zmáčkli, ale při našem tlaku přišel gól Libouchce. Tak to bylo za stavu 3:0, pak i 4:0. Trápí nás úzký kádr, musíme věřit, že se to brzy zlepší," povzdychl si trenér poražených Zdeněk Satran.

Hrobce: Kouba - Ort, Šafránek, Jakubec, Šinfeld - Vittner, Kuchař, Vokálek, Císař - Satran, Pe.Bartůněk.