Pokratice - Střekov 1:2 pen. (1:1)

Góly: Mikoláš - Vošáhlík

Do utkání poslal domácí trenér Miloslav Macel za absentující čtveřici opor lavičku a náhradníci nezklamali. V zajímavé bitvě usilovali domácí o lepší střed tabulky. Na obou stranách se urodilo po několika slibných příležitostech. Hned v úvodní minutě šli Pokratičtí do vedení, ale soupeř odpověděl po čtvrthodince individuální akcí Vošahlíka.

„Mysleli jsme si, že nám rychlé vedení přidá na klidu, ale Střekovští demonstrovali, že jim čtvrté místo patří právem. Prokazovali herní vyzrálost, když rychle vyrovnali, přestože se tak stalo po našem defenzivním selhání. Za to nás Vošahlík potrestal šikovností i přesným zakončením. Pakliže můžeme něčeho litovat, tak to byly zahozené gólovky, které měly na hlavách Písař a Bartoš. Z mého pohledu je však plichta spravedlivým vyjádřením toho, co fandové viděli, i když i oni litovali, že v penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté," zhodnotil zápas pokratický kouč.

„Věděli jsme, že nás čeká po fotbalové stránce kvalitní soupeř. Souhlasím, že remíza odpovídá. Ten bod navíc si odvážíme díky jednomu akrobatickému zákroku našeho brankáře při penaltách," konstatoval duel Macelův protějšek Petr Čítek.

Pokratice: Došek - Bobek (67. Bartoš), Vlašič, Bergmann, Suk - Mikoláš, Banda, Kyzlík (81. Šišovský), Knop - Písař, Kocman.


Jílové - Hrobce-Roudnice 1:2 (1:0)

Góly: Čermák - Mikas, Brožík.

„Naše výkony doma a venku jsou diametrálně odlišné. Ani teď to nebylo ideální, ovšem tři body máme," poznamenal autor jedné z tref vítězů Karel Mikas.

Hrobce-Roudnice: Kysela - P. Slavíček, Hora, Hendrich, Púčala - J. Slavíček, Mikas, Polák, Horký (52. Bartůněk) - Gaube (38. Brožík), Vokálek (87. Meduna).


V. Březno - Travčice 9:1 (4:1)

Góly: Borovec 6, Bubla, Lapšo, Mikšovský - Zimandl.

„Věděli jsme, že tenhle zápas se nám to všechno sejde, tedy absence pro zranění, dovolené apod. Brzy jsme rychle prohrávali o tři góly a bylo po utkání," měl jasno travčický šéf Miloslav Tlatla.

Travčice: Krejza - Sedlák, Hančl, Janouš (70. Přibyl), Sýkora - Kavina, Mazánek, Vochomůrka, Pergl (55. Hulena) - Zimandl (65. Mišura), Serbený.

Šluknov - Křešice 2:1 po pen. (1:1)

Góly: Jägr - Satran.