Například jiřetínský fotbalový stadionek se nachází pod zámkem Jezeří, který je bezprostředně ohrožený těžbou uhlí. Sobotu si tak lze zpestřit výletem na Jezeří a fotbal v Horním Jiřetíně. Do Jiřetína se dá lehce dostat městskou hromadnou dopravou z nedalekého Janova a Litvínova. 

Možnosti sportovního vyžití jsou třeba i v Krupce. Po zápase můžete kalorie spálit na běžeckém oválu, tenisovém kurtu, v plavecké hale a dalších sportovištích Městského stadionu Krupka, kde je nádherné sportovní prostředí. A pokud máte špatnou náladu, místní personál, který se o sportoviště stará, vás z ní dostane. 

Fotbalový bufet - Ústecký kraj.Zdroj: Deník/Richard Köhler

V areálu Viktorie Ledvice se nachází víceúčelové hřiště, přírodní posilovna pro seniory a workautové hřiště.  

Kluby se starají i o komfort při občerstvení. Stánek ve Šluknově je na tribuně, takže tam neprší. Uvnitř je posezení, kam se vejde zhruba 10 lidí. Šluknov má možná nejlepší fanoušky v soutěži. Na domácí zápasy jich chodí v průměru kolem 150.

V Krupce se stánek (okénko) nachází v přilehlé sportovní hale. Můžete si s jídlem a pitím sednout a dívat se od stánku, nebo jít s občerstvením přímo do hlediště.

Nabídka pro gurmány'Horní Jiřetín - TJ Sokol Horní Jiřetín, krajský přebor, sobota 8. září, 17.00: Horní Jiřetín – Dobroměřice, Jídlo: klobásy, párky, brambůrky, oplatky, Pití: točené pivo, limo, káva, čaj
Krupka - TJ Krupka, krajský přebor, sobota 8. září, 17.00: Krupka – Modrá/Hrobce. Jídlo: klobása jarmareční, klobása bílá, sekaná v housce, párky na tácku, párek v rohlíku, zapečené tousty, čínská polívka, nanuky, utopenci, palačinka, horký jablečný závin se šlehačkou. Kečup, hořčice, křen, tatarská omáčka (pečivo a obaly v ceně), Pití: točený Gambrinus, Plzeň v láhvi, Frisco, Nealko pivo, točená limonáda, točená kofola, káva, čaj, grog
Brná (Ústí nad Labem) - SK Brná, krajský přebor, sobota 8. září, 17.00 : SK Brná – FK Litoměřicko B, Jídlo: Klobása, špíz, párky, ale i řada sladkostí a slaností (lízátko, bonbony, tyčinky, pendrek…), Pití: pivo (v nabídce až pět možností, hlavní je točená Plzeň), několik druhů nealka (Birel, Red Bull, Cola, čaj, káva a další)
Ledvice - SK Viktorie Ledvice, I. A skupina B, Sobota 8. září, 15:00: Ledvice – Kopisty, Jídlo: Červená a bílá klobása, párek v rohlíku, hermelín. Pití: Březňák, točená limonáda, nealko pivo, káva, čaj a spousta nealko nápojů. V nabídce jsou i nanuky.
Šluknov - SK Plaston Šluknov, I. B třída, skupina A, neděle, 9. září, 14.00: Šluknov – Svádov Olšinky, Jídlo: klobásy, sušenky, brambůrky (v případě turnajů přípravek je párek v rohlíku), Pití: točený Staropramen 11, káva, limo, čaj