Dvaasedmdesát vstřelených gólů je meta, označující nejlépe pálící tým okresu. Na rezervu Roudnice se díky výhře 9:1 v Budyni nad Ohří dotáhly Dušníky, které jsou prozatím lídrem okresního přeboru. Pěti trefami režíroval hostující gólostroj Radek Gabriel.

Šlágr o druhé místo v Libotenicích dospěl do penalt, o což se výrazně přičinili střídající hráči. Už v 19. minutě musel ze hřiště za stavu 0:1 domácí Bartůněk, nahradil ho Dalibor Kyzlík. Ten ve 37. minutě srovnal na 1:1, domácí pak díky Vovesovi skóre otočili. I na druhé straně měl ale šťastnou ruku trenér Lutka, jenž poslal za Šenfeldra do hry ve 22. minutě Dominika Slabého, který v 66. minutě srovnal. Penalty zvládli 5:4 hosté.

OKRESNÍ VÝSLEDKOVÝ FOTBALOVÝ SERVIS:
OKRESNÍ PŘEBOR:
Rovné – Úštěk 0:3 (0:2). Branky: Jelínek 2, Malý. Rozhodčí: Navrátil. ŽK: 2:1. Diváci:30.
Černiv – Litoměřicko B 6:0 (2:0). Branky: Uličný 3, Krebs, Mareš, Lubas. Rozhodčí: Marčaník. ŽK: 0:0. ČK: 1:0 (Černý). Diváci: 40.
Libochovice – Brňany 8:1 (3:1). Branky: Hudik 3, Řezníček 2,Šturm 2, Zabák (vlastní) – Radulov. Rozhodčí: Mojžiš. ŽK: 3:3. Diváci: 80.
Dobříň – Žitenice 5:3 (1:2). Branky: Písek 2, Štros 2, Braum – Bešlija, Čejka, Nedžmin. Rozhodčí: Fišl. ŽK: 3:2. Diváci: 30.
Libotenice – Lukavec 2:3 PK ( 1:1, 1:1 – 4:5 PK). Branky: Kyzlík, Voves – Havlíček, Slabý. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 1:2. Diváci: 60.
Budyně nad Ohří – Dušníky 1:9 (0:5). Branky: Gabriel 5, Horna 2, Šimral, Kühn – Tregner. Rozhodčí: Starý. ŽK: 2:0. Diváci: 100.
Lovosice B – Malé Žernoseky 4:3 PK (0:3, 3:0 – 4:2 PK). Branky: Krpeš, Marčaník, Gaube – Černý, Jopa, Spěváček. Rozhodčí: Dobrý. ŽK: 1:3. Diváci: 100.

III. TŘÍDA, SKUPINA A:
Úpohlavy – Křešice „B“ 4:1 (3:1). Branky: Filous F. 2, Cíl, Pomíchal- Faust. Rozhodčí: Starý, ŽK: 1:3. Diváci: 30.
Travčice – Sulejovice 7:0 (4:0). Branky: Kron 3, Pelíšek, Zimandl, Fišara , Česal (vlastní). Rozhodčí: Řezníček. ŽK: 0:3. Diváci: 27.
Velké Žernoseky – Křesín 8:1 (3:0). Branky: Meško 2 , Záveský 2, Procházka, Beran, Vocásek, Havelka – Musil. Rozhodčí: Novovtný. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 Chlouba. Diváci: 100.
Milešov – Radovesice 6:4 (1:1). Branky: Hanyl 2, Hlaváček, Petrik, Boháč, Pazdera – Pikl 3, Pastyřík. Rozhodčí: Došek. ŽK: 0:0. Diváci: 40.
Ploskovice – Vchynice 1:2 (1:1). Branky: Šveňha – Král , Verner. Rozhodčí: Hanuš. ŽK: 2:1. Diváci: 60.
Velemín – Liběšice B 13:3 (5:1). Branky: Nohál 3 , Walter 2 , Kupera 2, Kavina 2, Rainer 2, Novosad, Nohál – Hendrych 2, Janda. Rozhodčí: Huml. ŽK: 0:0. Diváci: 20.
Čížkovice – Třebívlice 4:3 PK ( 3:2, 0:1 – 4:2 PK). Branky: Drátovník 2, Koždoň – Rambousik, Bedecs, Kotlář. Rozhodčí: Lesák. ŽK: 3:1. Diváci: 60.

III. TŘÍDA, SKUPINA B:
Račice – Židovice 2:1 (0:0). Branky. Šíma, Matoušek – Kapoun. Rozhodčí: Bartoš. ŽK:0:0. Diváci: 20.
Straškov–Vodochody – Bechlín 2:0 (1:0). Branky: Vlastník , Blažek. Rozhodčí: Horáček. ŽK: 1:2. Diváci: 40.
Rovné B – Býčkovice 5:4 (3:0). Branky: Šámal 2, Kratochvíl 2, Vilánek – Hervert Petr 2, Hervert Pavel, Herver J.
Mšené Lázně – Kleneč 5:0 (4:0). Branky: Kajetán 2, Jarošík 2, Fáry. Rozhodčí: Kučera. ŽK: 1:7. Diváci: 52.
Hoštka – Vědomice 0:4 (0:4). Branky: Chládek 2, Blažek 2. Rozhodčí: Albrecht. ŽK: 3:0. Diváci:50.
Chodouny – Polepy 1:2 (1:1). Branky: Pátek – Gorol, Porš. Rozhodčí: Holcman. ŽK: 3:3. Diváci: 40.
Štětí B – Bříza 2:4 (1:1). Branky: Minárik, Čutik (vlastní) – Šafra 2, Tesař, Huja. Rozhodčí: Dobiáš. ŽK: 1:2. Diváci: 30.

IV. TŘÍDA, SKUPINA A:
Podbradec – Úštěk B 4:6 (2:4). Branky: Michalík 3, Grunt (vlastní) – Rešl 2, Malčánek 2, Jelínek 2. Rozhodčí: Šeba. ŽK: 0:3. ČK: 0:1 (Jelínek). Diváci: 10.

IV. TŘÍDA, SKUPINA B:
Střížovice – Kostomlaty 6:2 (5:0). Branky: Uřídil 3, Horáček, Hampl, Kober – Kalhous 2. Rozhodčí: Vacátko. ŽK: 0:2. Diváci: 30.