Okresní přebor: Žitenice – Pokratice 5:1 (Divecký 2, Vít, Novotný, Černý – Kučera), Bohušovice – Štětí 1:7 (Becker – Fibich 3, Arazim, Hamšík, Vála, Čermák), Litoměřicko – Č. Kopisty 4:2 (Kavka 2, Míček, Gerhard – Podaný 2), Hoštka – Lovosice 2:2 (Sailer 2 – Zdich, Klančík). Nejlepší střelci: 28 – Vít (Žitenice), 26 – Stejskal (Tigo), 18 – Mráz (Žitenice), 17 – Vála (Štětí), 13 – Divecký (Žitenice), 12 – Stracený (Žitenice). 

1. Žitenice      13 13 0 0 105:22 39
2. TIGO 1996  12 10 0 2 54:19 30
3. Štětí           13 9 0 4 64:27 27
4. Č. Kopisty   12 6 0 6 37:41 18
5. Litoměřicko 13 6 0 7 33:42 18
6. Lovosice     14 4 2 8 27:52 14
7. Hoštka       14 4 1 9 32:72 13
8. Bohušovice 13 3 0 10 27:64 9
9. Pokratice    14 2 1 11 22:62 7

Okresní soutěž sk. A: RM Lovosice – Malé Žernoseky – přeloženo, Brozany – Prackovice 2:1 (Mikina, Bureš – Poruba), Čížkovice – Lovečkovice 6:1 (Koždoň 2, Staňo 2, Udatný, Česal – Petrus), V. Žernoseky – Třebívlice 4:2 (Pechánek 2, Chvála, Šrámek – Rulf, Bečvář), Milešov – Sulejovice 3:2 (Pazdera 2, Smola – Dvořák, Tůma). Nejlepší střelci: 31 – Šveňha (Lovečkovice), 26 – Koždoň (Čížkovice), 23 – Holub (Lovečkovice), 15 – Pazdera (Milešov), 13 – Dragoun (M. Žernoseky). 

1. Milešov          15 11 0 4 66:30 33
2. Čížkovice       15 10 1 4 60:35 31
3. M. Žernoseky 14 10 1 3 47:36 31
4. Lovečkovice   15 9 1 5 75:43 28
5. Třebívlice       15 8 1 6 46:51 25
6. V. Žernoseky  15 6 3 6 42:46 21
7. Lovosice RM   14 6 2 6 50:52 20
8. Brozany         15 5 2 8 34:38 17
9. Prackovice     15 2 3 10 18:56 9
10. Sulejovice    15 0 0 15 17:68 0

Okresní soutěž sk. B: K Roudnice – Podlusky 3:0 (Frič, Král, Rameš), Střížovice – Libotenice 5:1 (Srba 2, Hladký, Jung, Kubánek – Šeba), Kleneč – Libochovice 6:6 (Žubor 3, Gerlický, Doležal, Bubla – Pikl 2, Svoboda 2, Jeřábek, Vaněček). Nejlepší střelci: 20 – Hladký (Střížovice), 18 – Z. Cuc (Libotenice), Ouzký (Mšené – lázně), 15 – Srba (Střížovice), Hlaváček (Mšené – lázně), 13 – Pikl (Libochovice). 

1. Libotenice     12 10 1 1 59:27 31
2. Střížovice     11 8 0 3 52:23 24
3. Mšené-lázně 12 7 0 5 54:48 21
4. Podřípsko     12 5 2 5 47:34 17
5. Libochovice  12 5 1 6 44:40 16
6. Kleneč         12 3 1 8 37:48 10
7. Roudnice K 11 3 1 7 15:45 10
8. Podlusky      12 3 0 9 16:59 9