„Myslím si, že jsme mohli dát daleko více branek. Ale stačí nám i vítězství 7:1, jsme za to rádi,“ přiznal 28letý fanoušek pražské Sparty. Který ze čtyř Jindřichových gólů byl nejhezčí? „Myslím si, že ten druhý. Dal jsem ho z volného přímého kopu, míč jsem zavěsil přesně do šibenice,“ usmál se.

Ani v béčku Rovného nechybí klubová kasa. Pokladník se jistě ozval. „Všechno se vybírá a dává do kasy. Klasicky se to pak použije na dokopnou,“ doplnil.

V Roudnici nad Labem proběhlo semifinále Zaměstnanecké ligy Deníku. | Video: DENÍK/Jaroslav Zeman

A tým Rovného bojuje o špičku okresního přeboru, jeho rezerva je ve III. třídě desátá. „Byly zápasy, které jsme mohli klidně vyhrát. Bohužel nám chybělo trochu štěstí. Mohli jsme být klidně někde v půlce tabulky,“ má jasno Jindřich.

Ten přiznal, že ho tabulka střelců vlastně nezajímá. „Tohle vůbec nesleduji. Nehraju na góly, jsem spíše týmový hráč. Jde o body a ne o to, kdo bude nejlepší střelec,“ zdůraznil fotbalista, který chodí hrát právě i za áčko Rovného.

Lukáš Jindřich začal hrát fotbal ve čtyřech letech ve Štětí. Ve svém fotbalovém životopisu má už pěknou řádku angažmá. Kopal například Liběšicích, Hoštce, Předoníně, Roudnici nebo Cítově. „Je pravda, že mám za sebou hodně týmů. Velmi dobře a hlavně týmově se mi hrálo za SK Liběchov,“ připomněl.

Na závěr přišla tradičně otázka na osobní život. „Pracuji jako zámečník a svářeč. Kromě fotbalu vlastně jiný koníček nemám. Baví mě být s rodinou a přáteli. Fotbalové plány? Žádné nemám,“ dodal Lukáš Jindřich.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...