V posledním utkání Třebívlice doma urvaly dva body v utkání proti TJ Dobříň. Po remíze 2:2 zvládly lépe pokutové kopy. „Bohužel jsme nevyhráli v základní hrací době, dostali jsme dva hloupé góly. Chybí nám přesnost v zakončení. Nicméně předvedená byla podle mě dobrá,“ řekl David Bedecs, hrající trenér a předseda klubu. Další zápas sehrají Třebívlice v neděli 2. června od 17 hodin v Travčicích.

Jak zatím hodnotíte jarní část? Začátek se moc nepovedl.
V přípravě jsme docela s přehledem porazili tým z I.B třídy. Osobně jsem si myslel, že navážeme na dobré výkony z podzimu. Bohužel se hned na začátku sezóny kupila zranění. V jednu chvíli jsem měl mimo devět kluků. To se projevilo na naší hře.

Aktuálně jste v tabulce na osmém místě. Jak jste spokojený s aktuální sezonou? Po podzimu jsme mohli být na čtvrtém místě, stačilo zvládnou poslední zápas s Liběšicemi. Okres je o dost kvalitnější, než jsem si myslel. Pár týmu má hodně mladých kluků a těžko se s nimi běhá. Nicméně jsme ve středu tabulky. Osobně jsem spokojený, že nejsme na padáka.

Dokázal byste popsat aktuální kondici fotbalu v Třebívlicích?
Nemáme žáky ani dorost. Momentálně nás je na soupisce 25 fotbalistů. Pokud nezačneme trošku omlazovat, tak za tři roky budeme asi na sestup.

Jaké plány máte v Třebívlicích s fotbalem v dalších letech?
Budeme se snažit hrát dobrý fotbal. Hlavně kvůli fanouškům, kteří jsou u nás v Třebívlicích skvělí. Je potřeba rekonstrukce kabin, na to je třeba sehnat peníze. A jak jsem řekl, je potřeba omladit.

Amatérský fotbal nemá v současnosti na růžích ustláno. Jak to vnímáte?
Na Litoměřicku vidím velký posun, týmy se snaží nalákat na fotbal fanoušky a tak to má být. Nicméně doba je zlá. Chlapi se nechtějí hýbat, mají mnoho aktivit kolem a často fotbal odsouvají na druhou kolej.

Máte zavedenou spolupráci s jiným klubem?
Spolupráci úplně ne, ale trénujeme s klukama z Libčevse. Takže máme na trénincích o něco větší účast.


Načítám výsledky ...

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...