Mariáš. Asi tak by se dal shrnout výkon rozhodčího Antonína Marčaníka, který rozdal v zápase okresního přeboru mezi Libochovicemi a Úštěkem osmnáct karet, z toho dvě červené.

Všemu výrazně nahrál už úvod zápasu. Hosté z jedné šance z volného přímého kopu otevřeli skóre, následně si vykoledovali penaltu, z níž zvýšili na 2:0 a o drama bylo postaráno. Libochovice se tlačily za vyrovnáním, Úštěk sbíral žluté karty, domácí celek vysvobodil až kanonýr Michal Hudik, který ve 44. minutě snížil a následně v nastaveném čase úvodního dějství srovnal na 2:2.

Po změně stran už se zápas proměnil v regulérní divočinu. Karty postupně začali sbírat také domácí fotbalisté, v závěrečné dvacetiminutovce jich stihli hned šest. Všechno korunovali dva mladíci ze střídačky. Nejprve Srbecký, který se dostal do hry patnáct minut před koncem, jenže v závěru díky vulgární kritice rozhodčího nedohrál. Krátce na to byl vyloučen i Suchý, který kriticky hodnotil výkon sudího z lavičky.

„Já se k tomu nechci moc vyjadřovat. Bylo to vyhrocené utkání,“ odmítl vyjádřit svůj názor na karetní představení sudího předseda domácího klubu Martin Hajný. Sdílnější už byl v hodnocení zápasu. „Podle mě jsme byli celý zápas lepší. V závěru první půle jsme bleskově vyrovnali, škoda, že se nehrálo o kousek déle, protože oni byli vážně rádi, že se pískal poločas.“ Nakonec mohl být spokojen se ziskem alespoň dvou bodů, ačkoliv jeho celek sahal po plném zisku. „Chtěl bych hlavně pochválit hráče za bojovný týmový výkon. Už v minulém kole jsme hráli dobře, jen jsme měli smůlu. Máme mladý tým a makáme,“ uzavřel.

SOUBOJ REZERV KRAJSKÝCH CELKŮ

V téže soutěži zaujal také zápas Lovosic B proti rezervě Litoměřicka. Oba kluby totiž mají svá áčka v krajském přeboru, a tak se dala očekávat velice kvalitní podívaná. Tu nakonec ovládly Lovosice, které zvítězily i díky dvěma brankám Gaubeho 3:2.

„Bylo to vcelku vyrovnané utkání. Nám se moc nevedlo, hráli jsme hodně křečovitě, nedali jsme dost šancí,“ popisoval jeden z aktérů na domácí straně Roman Podrazil, který trénuje A tým Lovosic. „Myslím ale, že jsme byli o něco lepší. U soupeře šel znát především Matěj Marič z áčka,“ vyzdvihl výkon autora jedné z hostujících branek.

Návštěvu víkendu, 120 diváků, si mohou zapsat v Budyni, která doma v okresním přeboru zdemolovala Žitenice 10:2, ale i ve IV. třídě v Podluskách. Tam přijel B tým nedaleké Roudnice, odvezl si ale jasnou výhru 5:1.

Gólový nášup dostali fanoušci v Budyni, béčko totiž na penalty zdolalo Podsedice 7:6. Šílený úvod – tři góly během dvou minut a v 6. minutě stav 1:2. Šílený závěr – ještě deset minut před koncem vedli hosté 6:3, nakonec ale odešli poraženi po penaltovém rozstřelu.

OKRESNÍ VÝSLEDKOVÝ FOTBALOVÝ SERVIS:
OKRESNÍ PŘEBOR
Rovné – Malé Žernoseky 2:3 PK (0:2, 2:0 – 4:5 PK). Branky: Kratochvíl, Pištora (PK) – Jopa 2. Rozhodčí: Dobiáš. ŽK: 5:2. Diváci: 100.
Dobříň – Lukavec 0:2 (0:2). Branky: Blížil, Henzl. Rozhodčí: Gabriel. ŽK: 1:1. Diváci: 60.
Libotenice – Černiv 6:0 (3:0). Branky: Bartůněk J. 2, Pilař 2, Farkaš, Mareš. Rozhodčí: Bartůněk. ŽK: 1:1. Diváci: 60.
Libochovice – Úštěk 3:2 PK (2:2, 0:0 – 4:3 PK). Branky: Hudík 2 – Rešl, Jelínek (PK). Rozhodčí: Marčaník. ŽK: 8:8. ČK: 2:0 (Srbecký, Suchý). Diváci: 110.
Budyně nad Ohří – Žitenice 10:2 (3:0). Branky: Rážek 2 (1 z PK), Šolc 2, Munzar 2, Kokeš 2, Polieto, Krpeš – Šoltic (PK), Starý V. Rozhodčí: Dobrý. ŽK: 3:3. Diváci: 120.
Brňany – Dušníky 1:7 (0:6). Branky: Mackovčin – Pecina 2, Bauer 2, Kühn, Quaiser, Gabriel. Rozhodčí: Fišl. ŽK: 3:2. Diváci: 80.
Lovosice B – Litoměřicko B 3:2 (2:1). Branky: Gaube 2, Richter – Marič, Titěra. Rozhodčí: Řezníček. ŽK: 1:1. Diváci: 93.

III. TŘÍDA, SKUPINA A
Milešov – Vchynice 2:0 (1:0). Branky: Petrik, Hlaváček. Rozhodčí: Šeba. ŽK: 1:3. Diváci: 60.
Ploskovice – Velemín 3:7 (3:3). Branky: Kosař 2, Januška – Nohál 3, Walter, Raina, Kavina, Pavelka. Rozhodčí: Starý. ŽK: 0:1. Diváci: 60.
Sulejovice – Křešice B 3:2 (2:1). Branky: Lupínek 2 (1 z PK), Přeučil – Patka (PK), Bezemek. Rozhodčí: Hlaváček. ŽK: 4:3. Diváci: 60.
Čížkovice – Liběšice B 6:1 (2:1). Branky: Drátovník 3, Koždoň 2, Přibyl – Vácha. Rozhodčí: Došek. ŽK: 0:0. Diváci: 100.
Velké Žernoseky – Třebívlice 1:2 (1:1). Branky: Vocásek (PK) – Rambousik, Seifert. Rozhodčí: Mojžiš. ŽK: 1:3. Diváci: 80.
Úpohlavy – Radovesice 4:2 (2:0). Branky: Cíl 2, Filous, Verner – Horký (PK), Král. Rozhodčí: Otta. ŽK: 4:2. Diváci: 80.
Travčice – Křesín 2:3 (1:0). Branky: Fišara (PK), Mazánek – Laube, Bozděch, Volák. Rozhodčí: Vacátko. ŽK: 2:1. Diváci: 50.

III. TŘÍDA, SKUPINA B
Židovice – Bechlín 2:4 (0:1). Branky: Hosnedl, Strýhal – Šmída 2, Hajnar, Fůra. Rozhodčí: Hlavatý. ŽK: 1:1. Diváci: 40.
Račice – Býčkovice 3:2 PK (1:1, 1:1 – 3:1 PK). Branky: Matoušek, Šíma – Anderle, Kruncl. Rozhodčí: Vágner. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (Hervert). Diváci: 100.
Hoštka – Kleneš 4:1 (2:1). Branky: Hajný 2, Peterka, Svoboda – Kysela. Rozhodčí: Otta. ŽK: 1:3. Diváci: 95.
Rovné B – Vědomice 1:2 (1:0). Branky: Kouba – Hořejší, Dlouhý (vlastní). Rozhodčí: Mojžiš. ŽK: 2:2. Diváci: 70.
Straškov-Vodochody – Bříza 2:1 (1:1). Branky: Vlastník (PK), Čučka – Tesař. Rozhodčí: Horáček. ŽK: 2:3. ČK: 1:0 (Blažek). Diváci: 80.
Štětí B – Polepy 1:4 (1:1). Branky: Brzek – Trojánek, Trutnovský, Fibich, Vejl. Rozhodčí: Jansa. ŽK: 1:0. Diváci: 90.
Lounky-Chodouny – Mšené Lázně přeloženo na 16. 11. 2019

IV. TŘÍDA, SKUPINA A
Lovečkovice – Podbradec 1:3 (0:1). Branky: Husák – Michalík 3. Rozhodčí: Starý. ŽK: 1:0. Diváci: 35.
Medvědice – Libínky 3:1 (1:1). Branky: Böhm, Verner, Tůma – Haluška. Rozhodčí: Došek. ŽK: 1:2. Diváci: 40.
Prackovice nad Labem – Úštěk B 7:1 (4:0). Branky: Poláček 3, Veselý 3, Barták – Hajský. Rozhodčí: Kučera. ŽK: 2:2. Diváci: 22.
Budyně nad Ohří B – Podsedice 7:6 PK (3:3, 3:3, – 7:6 pk). Branky: Gunar 3 (1 z PK), Brabec 2 (1 z PK), Novotný – Zdvořák 2, Šimák, Šebela, Kochlöffel. Seifert (vlastní). Rozhodčí: Došek. ŽK: 0:1. Diváci: 70.
Třebenice – Libochovany 1:3 (0:3). Branky: Kalus – Podráský P., Podráský J., Škárka. Rozhodčí: Anderle. ŽK: 1:1. Diváci: 40.

IV. TŘÍDA, SKUPINA B
Ctiněves/Libkovice – Dušníky B 2:4 (1:0). Branky: Jetelina, Pružina – Štichbauer 2, Doležal, Kopal. Rozhodčí: Bartůněk. ŽK: 0:1. Diváci: 50.
Bechlín – Přestavlky 4:2 (2:1). Branky: Kratochvíl M., Kratochvíl V., Hakl, Vaverka – Bečka, Frič. Rozhodčí: Kučera. ŽK: 1:2. Diváci: 87.
Podlusky – Roudnice nad Labem B 1:5 (1:1). Branky: Hudec – Šmidrkal 2, Klepáč 2, Půčala. Rozhodčí: Hlavatý. ŽK: 1:1. Diváci: 120.
Račiněves – Vrbice-Vetlá 3:4 PK (1:3, 2:0 – 3:4 PK). Branky: Bačkády, Štosek, Cikoš – Pavelka 3. Rozhodčí: Marčaník. ŽK: 1:0. Diváci: 35.