Duel se Zahořany se hrál na velmi těžkém terénu. Po skončení zápasu si hráči museli vyčistit kopačky, než vešli do kabiny. „Uvažovali jsme nad prohozením pořadatelství, ale soupeř měl také hřiště rozbahněné po sobotním dešti a utkání, takže jsme nic neměnili. Naštěstí to bylo poslední podzimní utkání, tak věříme, že se dá do jara do kupy. Máme výborného správce Míšu Nováka, ten si bude vědět rady," řekl Marek Friml, asistent hlavního trenéra.

Samotné utkání bylo poměrně jednoznačnou záležitostí Velkých Žernoseků. Už o půli vedly 3:1, po obrátce dílo dokonaly. „Pro oba týmy to bylo vzhledem k terénu těžké utkání. Jsme hlavně rádi, že se nikdo nezranil. Zahořany postupem času odešly, zlomily je naše góly. Na tom terénu jsme museli být trpěliví."

Drink Prime
Nápoje Prime pijí děti během tréninků i zápasů. Lékařka radí, aby se jim vyhnuly

S umístěním ve středu tabulky panuje spokojenost. „To je pro nás ideální. Doplňují nás dorostenci, chodí se rozehrát hráči z áčka. Co se áčka týče, tak to bychom chtěli časem posunout do vyšší soutěže, ale v této sezoně to na postup rozhodně nevypadá, je až deváté. Béčko nějaké velké ambice nemá, uvidíme na jaře," uzavřel Friml.

Nejlepším střelcem Sokola Velké Žernoseky je na podzim Michal Beran, který dal 18 branek. Proti Zahořanům se trefil třikrát. V celkové tabulce kanonýrů je druhý za jedenadvacetigólovým Tomášem Uličným z Terezína. Dála nejčastěji do černého pálí Daniel Zahrádka (7) a Václav Barták (6).

Sokol Velké Žernoseky B - TJ Sokol Zahořany 8:2 (3:1). Branky: 8., 47. a 55. Michal Beran, 21. Havelka, 24. Zahrádka, 67. Václav Barták, 70. Vocásek, 78. Matuška - 35. a 88. Kafka. Rozhodčí: Kuti - Németh, Zákravský. ŽK: 1:1. Diváci: 30.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...