Ještě dvacet minut před koncem měl Benešov zdánlivě vše pod kontrolou, vedl 3:1 a směřoval za třemi body. Jenže během tří minut se trefili Adelt a Jirásek a závěr utkání získal náboj. V 80. minutě vyslali trenéři hostů na hřiště Tomáše Grégra, pro nějž šlo o premiéru v bezděkovském dresu, a devatenáctiletý mladík vstřelil dvě minuty před koncem vítěznou branku a Bezděkov si odvezl výhru 4:3.

„Po gólu na 2:3 se tým nadechl k obratu, naopak soupeř pod psychickým tlakem dělal chyby. Soustředili jsme se na svou hru a ukázali jsme, že máme silný a semknutý tým,“ hodnotil kondiční kouč Alexandr Valina.

Ten vyzdvihl také individuální výkony. „Makal celý tým, ale životní výkon podal Matěj Hlavsa, který se na trávníku vydal opravdu z posledních sil, dobře zachytal také brankář Marek Kašpar,“ ocenil dalšího 19 letého mladíka v dresu Bezděkova, jenž si rovněž odbyl vítěznou premiéru mezi muži.

Opět dominovaly Křešice, které nadělily Unionu Děčín na jeho pažitu desítku. Výhru 10:1 režíroval především Marek Faust, který nasázel pět branek. „Mančaft zůstal pohromadě, navíc jsme ještě posílili, na I. B třídu máme myslím velice silný tým. Nerad bych to ale zakřikl,“ hodnotil předseda prozatímního lídra tabulky, jenž vládne bez ztráty bodu se skóre 23:5, Stanislav Chládek.

Podruhé vyhrály i Pokratice, které smázly 6:2 Vaňov, České Kopisty prohrály 1:7 na hřišti Junioru Děčín. Pouze bod mají Bohušovice nad Ohří, které prohrály v penaltové loterii doma se Svádovem 0:1.