Na sotva regulérním terénu, který připomínal spíše bazén, se hrála vcelku vyrovnaná partie. Domácí se ale v 7. minutě ujali vedení, ve 37. minutě vyrobil penaltový faul jedenadvacetiletý Martin Suchý, za což viděl první žlutou kartu. Po změně stran, to už bylo po proměněné penaltě skóre 2:0, fauloval Suchý za žlutou kartu znovu a ve 49. minutě musel zpátky do kabin. Do otevřené obrany přidal v 90. minutě pojistku střídající Vystavěl.

„Nechci se vymlouvat na terén, ten byl pro oba stejný. Opět jsme ale nedali šance, dva góly dostaneme po našich chybách. Navíc je samozřejmě komplikací i to vyloučení,“ litoval trenér Podrazil, jenž musel sám nastoupit v poli.

Vedoucí Litoměřicko zůstalo v čele, doma si totiž poradilo s tápající Brnou 5:2. Dva góly dal Frank, zbytek Flégl, Rapavý a Novotný.