„Naše výkony na jaře se zvedají, konečně hrajeme tak, jak jsme si představovali,“ svěřil se po utkání sekretář Libochovic David Hajný. Podle něj je příčinou i návrat některých libochovických odchovanců. „Vrátil se nám Michal Hudik, samozřejmě, že stále to není úplně ono, protože někdo je v práci, jiní jsou zranění, ale je to určitě o sto procent lepší než na podzim.“ Hosty z Českých Kopist sice poslal devět minut před koncem do vedení Horák,v 89. minutě ale srovnal Tomáš Urban. Penalty pak domácí opanovali 3:1. „Soupeř nepřijel kompletní, ale ani my jsme nebyli v plné palbě,“ uznal Hajný.

Radost mají též v Malých Žernosekách, kam přijel vedoucí celek tabulky z Liběšic. Hosté se sice dostali do vedení, jenže ještě do pauzy srovnal Arpád Gebur, ve druhé půli rozhodly dva slepené góly domácích během tří minut.

Kromě Libochovic rozhodovaly penalty i v Černivi, kde uspěl 2:1 Lukavec, Bezděkov po nich doma zdolal 3:2 Duchcov. Dušníky smetly 5:1 Litoměřicko C, naopak Rovné prohrálo 0:3 v Oseku.