„Zápas s Litoměřickem většinou slibuje kombinační fotbal, což se potvrdilo i tentokrát. Soupeř má dobré vstupy do zápasů, nejinak tomu bylo i nyní. Vytvořil si dvě solidní příležitosti, kdy nás podržel brankář, následně jsme se z první naší šance dostali do vedení a soupeři trochu vzali elán,“ popisoval klíčové momenty domácí trenér Jan Deutsch.

„Byli jsme ukáznění a soustředění, druhý gól po půl hodině nám dodal potřebný klid. Celkově jsme v první půli podali velmi dobrý výkon, v němž jsme pokračovali i ve druhé části a zaslouženě jsme zvítězili,“ dodal.

FK Viagem Ústí nad Labem - SK Sokol Brozany, ČFL 2023/2024
FOTO, VIDEO: Brozany vzdorovaly Armě statečně, rozhodla sporná penalta

V podobném duchu se nesla i slova hostujícího lodivoda Štefana Knapíka. „Myslím, že výsledek úplně neodpovídá tomu zápasu. I my jsme měli šance, bohužel jsme nebyli tak produktivní, jako Neštěmice,“ viděl hlavní kámen úrazu.

Přesto ale pochválil i soupeře. „Rozhodně tím ale nechci snižovat výkon domácích. Nám to na malém a poměrně tvrdém hřišti zkrátka nesedlo, navíc domácí byli zkrátka bojovnější a jak už jsem řekl, přesnější v koncovce.“

Neštěmice tak povyskočily na průběžnou čtvrtou příčku, Litoměřicko okupuje sedmou pozici.