„Hostovice ale potvrdily svou kvalitu, my byli ve druhém poločase hodně pod tlakem,“ uznal hrající kouč vítězů Dušan Tesařík. „Celá soutěž mě zatím mile překvapuje, má úroveň a až na pár výjimek jsou zde týmy opravdu hodně vyrovnané,“dodal.

Za rostoucí výkony Žitenic může podle něj lepší disciplinovanost. „Poslední dva zápasy kluci pochopili, že už to fakt nejde dělat tak, že si jdeme jen zahrát fotbálek jako to bylo v okrese a to stačí. Přiznávám, že jsem musel trochu zvýšit hlas a řekli jsme si, že pokud by to tak pokračovalo nadále, tak už ne se mnou,“ vylíčil. Jeho svěřenci pak urvali dva body v Sebuzíně, doma zdolali rozjetý Lukavec a nyní si poradili i s lídrem tabulky.

Fotbalisté Štětí ilustrační
Chomutov má desáté vítězství. Tandem Štětí a Louny je bez bodů

„V zimě ale budeme muset kádr doplnit. Nemyslím kvalitativně, kvalita nám nechybí, ale především početně. Kluci teď mají hroznou výhodu, že nás je kolikrát třeba deset, třeba v Hostovicích museli pomoci dva hráči z béčka, navíc netrénujeme, takže na ně vlastně nemám žádnou metlu. Tahle výhra byl takový malý zázrak.“ 


Načítám výsledky ...