České Kopisty jsou páté, své postavení v A skupině I. B třídy ale asi už nevylepší. Před dvěma týdny se jim v utkání v Krupce zranil téměř padesátibrankový střelec Petr Hýř, od té doby tápou; doma zaváhaly s Hostovicemi, s oslabeným kádrem neuspěly ani v Chabařovicích, které potřebovaly tři body pro záchranu soutěže.

FK Slovan Chabařovice - TJ Sokol České Kopisty 4:2 (3:0). Branky: 10. a 30. V. Bednář, 19. Novotný, 60. Michal Bednář - 75. Krejčí, 86. Krejza. Rozhodčí: Šmíd - Hanzal, Slívko. ŽK: 0:0. Diváci: 70.

V první půli hosté na svého soka vůbec nestačili, jen se štěstím nedostali dvakrát tolik branek, než kolik ve skutečnosti inkasovali. Po přestávce ale šel výkon Slovanu dolů, České Kopisty se překvapivě držely. Nakonec prohrály 2:4, což je vzhledem k úvodnímu poločasu relativně přijatelné skóre.