„Prohrát se může, když je to po nějakém výkonu, ale to co jsme předvedli byla katastrofa. To, co nás zdobí, to nebylo vůbec vidět,“ byl kritický rozladěný trenér domácích Martin Boček. „Je to škoda, zvlášť na domácím hřišti. Za týden máme v posledním podzimním zápase Neštěmice, tak věřím, že tam tenhle výpadek odčiníme,“ přál si.

Litoměřice poslal do vedení v 11. minutě Petr Výborný, tentýž hráč přidal pojistku šest minut před koncem.  „Pro nás jsou to důležité body, konečně jsme porazili i někoho z vrchu tabulky,“ liboval si trenér Štefan Knapík, jehož družina vyhrála potřetí v řadě.

IV. okresní třída: Radovesice B - Sokol Terezín
Terezín po další výhře slavil titul podzimního mistra, spát se šlo až ráno

„I v jiných zápasech proti favoritům jsme byli konkurence schopní, ale nebodovali jsme, tentokrát nám k tomu pomohla skvělá práce směrem dozadu. Odehráli jsme nejlepší utkání co se defenzivy týče, byli jsme zodpovědní, vepředu jsme pak byli nebezpeční. Kdybychom ještě vylepšili předfinální a finální fázi, mohli jsme to rozhodnout dřív,“ doplnil.

„Povedlo se nám to, kluci si za svůj výkon zaslouží pochvalu. Doufám, že to teď potvrdíme ve středeční dohrávce proti Jílovému,“ přál si nezahodit dobrou sérii proti předposlednímu celku tabulky na umělé trávě v Brozanech (18.00).


Načítám výsledky ...