Gólové hody viděli diváci v Černivi, kam přijel jeden z favoritů soutěže, České Kopisty. Domácí si vypracovali do přestávky dvoubrankový náskok, ten však během deseti minut druhé půle smazal Horák. Ještě jednou se podařilo domácím dostat do vedení, o to však během tří minut díky dvěma slepeným brankám přišly a nakonec podlehli 3:4.

Souboj dvou lokálních rivalů viděly také Malé Žernoseky, z výsledku však domácí radost neměli. Hosté si už v první půli vytvořili dvougólový náskok, ačkoliv dokázali domácí po změně stran dvakrát reagovat, soupeř pokaždé bleskově odpověděl a nakonec si odvezl výhru 4:2.

Utkání Žitenic (v červeném) proti Pokraticím
Derby mezi Žitenicemi a Pokraticemi v parádní kulise rozhodl skvělý Bešlija

Až do penaltového rozstřelu dospělo utkání v Bezděkově, kam přijely Liběšice. Po dvou brankách na každé straně zápas nerozhodlo, zápas tak musel do penalt. V nich proměnili domácí střelci všech pět pokusů, zatímco hosté byli jednou nepřesní, bonusový bod tak připadl Bezděkovu.

Daleko snazší práci měly Dušníky, jimž výrazně pomohl gól už ve 2. minutě. Po přestávce přidali domácí druhou branku, skóre uzavřel svou druhou trefou v utkání Leoš Horna.

Skvělý start Rovného

Úspěch zaznamenalo i Rovné, které prožívá parádní start do sezony. Dva zápasy, dvě výhry. Základ k bodovému zisku v Černčicích položilo už v první půli, kterou ovládlo 4:0. Hned v úvodní desetiminutovce se dvakrát prosadil Pištora, stejný hráč zkompletoval z penalty dvě minuty před pauzou hattrick. Čtvrtou branku přidal Gipfl. Domácí dokázali, rovněž z penalty, už jen korigovat.

Naopak špatný úvod prožívají Libochovice. Loňský odpadlík z I. A třídy nebodoval ani ve druhém utkání. Doma neudržel náskok 1:0 a s Baníkem Ohníč nakonec prohrál 1:2.