První s posledním, hra kočky s myší. Tak měl podle papírových předpokladů vypadat zápas 19. kola I. B třídy fotbalistů mezi Liběšicemi a Libochovicemi. Domácí ale nakonec byli rádi za nejtěsnější výhru.

Libochovice dlouho držely nerozhodný stav, bezbrankové skóre rozsekl až čtvrthodinu před koncem střídající Jiří Pokorný, jenž byl v tu dobu na hřišti pouhých pět minut. Hostům honbu za vyrovnáním zkomplikovala 78. minuta, kdy viděl druhou žlutou a logicky tedy i červenou kartu Červený, Libešice pak už těsný náskok a tři body uhájily.

Zaváhání Libochovic využily Malé Žernoseky, které se znovu vzdálily poslednímu místu, neboť doma zdolaly 3:1 Černiv. Doma se vedlo také céčku Litoměřicka, které otočilo duel s Černčicemi. Ačkoliv Litoměřičtí třikrát v zápase prohrávali, v závěrečné desetiminutovce se prosadil nejprve Hanzlíček, jenž srovnal na 3:3, a poté i druhou brankou v zápase Císař, který vystřelil svému týmu tři body.

Na čele bodovaly všechny tři celky. Třetí České Kopisty odrazily nápor pátého Duchcova, výhru trefil po hodině hry Hýř. Pětibodový, respektive šestibodový náskok si udržely již zmíněné Liběšice, respektive Bezděkov. Ten vydoloval tři body v Dušníkách po výhře 2:0.

Dva body získalo hřišti Ohníče Rovné, jež muselo až do penaltového rozstřelu, naopak Lukavec naprázdno proti Oseku vyšel doma Lukavec. Ten sice po půli vedl díky přesnému zásahu Pecha, jenže krátce po změně stran proměnil penaltu hostující Váňa, sedm minut před koncem zajistil Oseku tři body Dragoun.

Fotbal, I. B třída, skupina B:
Lukavec – Osek 1:2 (1:0) Branky: Pech – Váňa (PK), Dragoun. Rozhodčí: Formánek. ŽK: 2:6. Diváci: 50.
Malé Žernoseky – Černiv 3:1 (3:1) Branky: Durček, Spěváček, Jopa – R. Lubas. Rozhodčí: Holec. ŽK: 3:1. Diváci: 80.
Ohníč – Rovné 1:2 PK (1:0) Branky: Rokos – Hendrich. Rozhodčí: Umon. ŽK: 1:3. Diváci: 30.
Dušníky – Bezděkov 0:2 (0:1) Branky: Flodr, Hubený. Rozhodčí: Kadora. ŽK: 2:2. Diváci: 80.
Litoměřicko C – Černčice 4:3 (2:3) Branky: Císař 2, Polášek, Hanzlíček – Izera 2, Hlinka. Rozhodčí: Lesák. ŽK: 3:4. Diváci: 50.
Liběšice – Libochovice 1:0 (0:0) Branka: Pokorný. Rozhodčí: Říha. ŽK: 1:3. ČK: Červený (Liboch.). Diváci: 60.
Čes. Kopisty – Duchcov 1:0 (0:0) Branka: Hýř. Rozhodčí: Smreček. ŽK: 1:0. Diváci: 80.