"Z Úštěku jsme odjížděli velice spokojení. Vyhráli jsme tu po opravdu hodně dlouhé době," hlásil po střetu dvou nováčků z litoměřického okresu v I. B třídě spokojenější trenér hostů Jan Šenfeldr. Ten ani sám nedokázal přesně dopočítat sezónu, v níž Lukavec vyloupil Úštěk naposledy.

Jeho tým byl přitom blízko i plnému bodovému zisku, v nastaveném čase ale domácí srovnali z penalty. "Byla jasná, žádnou křivdu necítíme. Už to vypadalo, že míč skončí v autu, ale jeden ze záložníků soupeře ho až zázračně dostihl a pak už to bylo," přiznal bez vytáček hostující lodivod.

"V první chvíli jsem samozřejmě cítil asi dvacetivteřinové zklamání. Už jsem se v 93. minutě díval na hodinky, viděl jsem, že míč směřuje do autu a říkal si, že konečně v Úštěku vyhrajeme. A nakonec jsme museli do ošidné penaltové loterie," líčil nadále své pocity. Tu ale hosté opanovali a mohli rozjet oslavy naplno.

"Zakřičeli jsme si v kabině, tahle výhra je hodně cenná. Věděli jsme, že míříme na horkou půdu, kde se jen tak vyhrávat nebude. Navíc jsme hráli skoro celý druhý poločas v deseti," zmínil vyloučení Henzla z 54. minuty. "Kluci ale hráli skvěle, odmakali to a po penaltách tak mohla propuknout euforie. Zatím se držíme v horních patrech tabulky, takže panuje spokojenost," dodal.


Načítám výsledky ...