Ti také v utkání dvakrát vedli, svěřenci trenéra Štefana Knapíka však dokázali v obou případech srovnat. Jak domácí v první půli, tak hráči Českého Lva po změně stran, měli několik dalších šancí, jimiž mohli zápas rozhodnout, oba výběry ovšem trápila špatná koncovka.

„Po výhře nad Srbicemi se nám zvedlo sebevědomí a chtěli jsme uspět i v Litoměřicích. Navíc jsme chtěli soupeři vrátit dva příděly z loňské sezóny,“ načal hodnocení trenér hostů Jan Deutsch.

Fotbalisté Štětí ilustrační
Tandem ze severu vládne divizi! Štětí prvně uspělo v Brodě

„Rychle jsme se ujali vedení, v tu chvíli jsem věřil v dobrý výsledek. Pak to ale vypadalo spíše na ten příděl, naštěstí nemohoucnost soupeře a dobrý výkon našeho brankáře nás držely v naději na první variantu. Druhý poločas byl z naší strany výrazně lepší, jen škoda, že jsme z obrovského množství šancí nakonec nevytěžili víc. Celkově si myslím, že je remíza spravedlivá a jsme samozřejmě rádi i za ten bod navíc," dodal.

Podobně to viděl také Štefan Knapík. „Znovu se opakovala naše bolest, kterou je neproměňování i těch největších šancí. My jsme měli v první půli využít několik opravdu loženek a mít zápas pod kontrolou. To se ale nestalo, po změně stran jsme místo navyšování tempa úplně vypadli z role a soupeř hrozil z brejků, ze kterých mohl sám rozhodnout. Ve výsledku jsem tedy rád, že se nám povedlo v závěru alespoň srovnat," líčil litoměřický lodivod.

Brozany - FK Ústí nad Labem, ČFL B 2023/2024
OBRAZEM: Tyč, břevno a skvělý brankář Němec! Derby rozhodla jediná branka

„Penalty jsou klasicky loterie, a také naše druhá bolest, ale tentokrát se rozhodlo až tuším v sedmé sérii, takže tady jsme se alespoň o kousek posunuli," dodal hořce ke ztrátě bonusového bodu.


Načítám výsledky ...