„Soupeř nás v první půli přehrával, byl silnější na míči, lépe kombinoval, což nás dost brzdilo,“ přiznal zaskočení silou protivníka sportovní manažer Brné Martin Vrtiška.

„Do druhé půle jsme vstoupili lépe, vypracovali si velké množství šancí a po gólu na 3:2 už jsme přebrali otěže. Dle mého soudu jsme si výhru za druhý poločas zasloužili, ale nebylo to lehké utkání. Soupeř byl kvalitní, kompaktní, mají mladé a běhavé mužstvo, které o sobě ví, za mě by měli být v elitní čtyřce a ne tam, kde jsou,“ složil poklonu hostům.

Sport fotbal divize B Štětí (červená) Louny 2:1
FOTO, VIDEO: Premiéra Schettla byla ve Štětí hořká. Obrtlíkův celek zdolal Louny

Zlomový moment viděl, stejně jako litoměřický kouč Štefan Knapík, gól do šatny na 2:2, když krátce předtím mělo Litoměřicko velkou šanci odskočit na 3:1.

„Pochvala se hezky poslouchá, ale je to jako celý podzim. Hrajeme dobře, jenže nedokážeme zúročit naši převahu. První půle nám sedla, na soupeře jsme se připravovali, věděli jsme, co chceme hrát a dodržovali to. Po pauze už jsme nebyli tak zodpovědní dozadu a soupeř nás trestal. Jakmile se dostal do vedení, bylo vidět, že se uvolnil, spadla z něj nervozita a pak už potvrdil svou kvalitu,“ líčil.

Fotbalisté Brozan ilustrační
Konečně víc než gól! Po šesti zápasech, oddechl si po výhře Šmidrkal

„Je to škoda, protože jsme klidně mohli bodovat, ale proti takovému soupeři, jako je Brná, zkrátka musíte využít šance, které vám nabídne," dodal zklamaně. 


Načítám výsledky ...