Do Litoměřic přijel ambiciózní Vilémov, odjel však bez bodů. Domácí poslal už ve 3. minutě do vedení Šraga, i přes rychlou odpověď hostů vrátil žlutomodrým stejný hráč přestávkové vedení. Po změně stran se prosadili ještě Flégl, Novotný a Skála, za hosty obstaral kosmetickou úpravu druhou trefou v zápase z penalty Kučera. Litoměřice tak po výhře 5:2 zimují s dvoubrankovým náskokem na Srbice.

Naopak třináctou podzimní porážku zaznamenaly Lovosice, které prohrály 2:3 s Brnou, jež se trápí a prohrála osm zápasů v řadě. Tým Romana Podrazila sice dvakrát vedl po trefách Gaubeho a Espinosy, hosté ale ve druhé půli skóre otočili a cenné vítězství nakonec udrželi. Lovosicím se tak vzdálily už na desetibodový náskok.