Vedoucí celek I. B třídy měl úlohu značně ulehčenou, jelikož hosté přijeli se sotva polovičním kádrem. I tak šlo ale o jasnou dominanci domácího celku, který nastřílel šest gólů už v poločase, po změně stran přidal dalších pět. Ve vlastní show si zápas proměnilo duo Lepič-Faust, které zaznamenalo šest, respektive tři branky. Až v závěrečné desetiminutovce se prosadil také Janča a Grunert z penalty, za hosty korigovali Novák, Veselý a Jaroš.

Tříbodovou radost si užily také České Kopisty, které zdolaly v domácím prostředí Pokratice 5:1. Na derby dorazila návštěva kola, rovných 250 diváků.

Naopak naprázdno vyšly Bohušovice, které padly v Unčíně 0:4. Promrhaného závěru může litovat také Bezděkov, který hostil Mojžíř.

Hosté sice vedli 2:0 a 3:1, jenže zahodili spoustu šancí a fotbalistům z roudnického předměstí se podařilo do poločasu srovnat na 3:3. Po pauze dokonce měli více ze hry, jenže své šance rovněž promrhali a v 92. minutě přišel trest, když vystřelil tři body hostům Fiala. Bezděkov tak zůstal sedmý, Bohušovice osmé, Pokratice deváté.