Tým z Litoměřicka sebral tři body, výkonem ale vůbec nepřesvědčil. „Těžko jsem to kousal. Začali jsme hodně vlažně, asi jsme si mysleli, že to půjde samo. První poločas byl z naší strany hodně špatný. V kabině jsme pak museli být hlučnější. Po změně stran se začalo více běhat a zvedlo se to. Nakonec jsme to zvládli. Ale ta první půle byla opravdu slabá,“ kroutil hlavou Roman Podrazil, asistent lovosického trenéra Antonína Marčaníka.

Pro Lovosice je hlavní to, že bodově opět utekly spodku tabulky. „Výhra nás samozřejmě těší. Navíc jsme tam měli pět dorostenců, hned čtyři se dostali do hry. Těší nás, že naši mládežníci mohou nabrat zkušenosti a můžeme je použít. Čekal jsem, že Strupčice přehrajeme snadněji. Vyšší měřítko snesou tři hráči. Brankář Loubal, který za stavu 1:2 chytil hostům stoprocentní šanci. Dobře pak zahráli Cíl s Marčaníkem. Ostatní předvedli průměrný a v prvním poločase dokonce podprůměrný výkon,“ pokračoval Podrazil.

Lovosičtí by mohli být v relativním klidu, nechtějí ale nic podcenit. „Nevíme, kam se přihlásí Brná. Zatím nevíme, kolik týmů bude postupovat. Počítáme, že maximálně dva. Tím pádem bychom měli jistotu. Ale radši nechceme nic podceňovat. Jedeme do Dušníků, pak máme doma Rumburk, kde můžeme získat úplnou jistotu. No a pak nás čekají Pokratice. Třeba někde ještě něco urveme,“ dodal Roman Podrazil.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...