V posledním zápase jste v České Kamenici otočili z 1:3 na 4:3, čím to?
K zápasu jsme jeli v dost zdecimované sestavě, takže tří bodů si nesmírně vážíme. První poločas byl vyrovnaný, jenže domácí dávali šance a my ne. Pak se jim ale zranil jejich nejlepší hráč a druhá půle patřila nám. Mohli jsme dát klidně šest gólů, naštěstí i tři stačily na výhru. Klobouk dolů, jak se kluci v kabině vyhecovali a zvládli to otočit.

V posledních třech kolech jste třikrát vyhráli a jste na čtvrté příčce, je to úspěch?
Velký! Kdysi, když jsme hrávali I. A třídu, byla zhruba stejně kvalitní, jako jsou ty I. B třídy teď po reorganizačních sestupech. Je zde spousta mužstev z vyšší soutěže a je to nesmírně náročné, i proto je pro nás zatím čtvrtá příčka hodně nečekaný průběh.

Přesto letošek poznamenala černá kaňka, faul Františka Smetany, který za rozhodnutého stavu zápasu s Vaňovem (6:2) v 90. minutě na polovině hřiště skluzem zlomil soupeři nohu. Jak vy se na ten zákrok díváte?
On je bohužel v těchto zákrocích hrozný janek. Není to záludnost, ale chodí do všeho naplno a teď to dopadlo takhle. Je z toho hodně špatný.