Chuderov začal parádně, už po necelé minutě díky Tomášovi Řezníčkovi vedl. „To byl skvělý začátek, pak jsme přidali další dvě branky. Určitě nám ten úvod pomohl," kýval Šindelář souhlasně hlavou. „Když dostanete branku hned ve třicáté vteřině, tak se to na vás podepíše, těžko se to pak honí," štval naopak vstup do utkání Svobodu.

Jeho tým se pak dostal domácím na dostřel, jenže ho zlomily další dva góly „Byly zbytečné. Celkově jsme inkasovali laciné branky. Bylo to dané i tím, že máme skoro celou obranu rozpadlou. Řada hráčů nám chyběla, bohužel to bylo znát."

Šindelář si tří bodů cenil, jeho svěřenci je prý potřebovali jako sůl. „Tři zápasy jsme nevyhráli. Už jsem v zápasech viděl, že to na klucích sedí. Tréninky OK, ale během mistráků v koncovce selhávali, protože si nevěřili. Tahle výhra určitě pomůže. Měli jsme to pak pod kontrolou, zahráli si i náhradníci, paráda."

Úštěk si naopak přeje, ať už je konec fotbalového podzimu. „Zraněných je hodně. Kluci si už potřebují odpočinout, doléčit se. A v zimě plánujeme přivést posily do obrany, tam je to zapotřebí. Pak potrénujeme a ve druhé polovině sezony se chceme držet někde uprostřed tabulky," pověděl František Svoboda.

Jaké jsou plány Chuderova? „My se snad zvedneme. Hrajeme tam, kde nejsme zvyklí být. Chceme být mezi třemi nejlepšími. Na postup ale nemyslíme. Hlavně chceme zapracovávat dorostence a hrát dobrý fotbal, bavit sebe a diváky. Hrajeme to pro partu, pro fanoušky," vypíchl Svoboda.

FK Chuderov - TJ Slavoj Úštěk 5:2 (3:1). Branky: 72. a 77. D. Řezníček, 1. T. Řezníček, 29. Páša, 41. Maštalíř - 44. a 55. Hájek. Rozhodčí: Lavička - Irak, Slívko. ŽK: 3:4. Diváci: 70.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...