„Chtěli jsme potvrdit tři body z Modlan. Víme, že týmy, které jsou v tabulce pod námi, také bodují, takže jsme chtěli vyhrát. Brali jsme to jako povinnost. Hrálo se na malé umělce, to kombinační hře nenahrávalo. Bylo tam plno osobních soubojů, bylo to hodně zhuštěné, nebylo to moc o fotbale. Beru tři body, s hrou jsem tak spokojený nebyl. Vzhledem k tomu, jaký jsme měli tlak ve druhém poločas, je to podle mě vítězství zasloužené,“ prohlásil Ondřej Barilla, kouč Jílového.

V hodně nervózním závěru rozhodl utkání v 84. minutě Radim Příhonský. Ten se vzápětí velmi jadrně vyjádřil směrem k domácím fotbalistům, za což ho hlavní rozhodčí Menšík vyloučil.

„Vyhecovaný zápas, bylo tam hodně emocí. Samozřejmě je to blbost, Radim má dobrou formu, dává branky. Ale byl jsem na hřišti podobný, takže jsem to celkem pochopil,“ usmál se Barilla.

Zajímavostí je, že Jílové sehrálo na jaře čtyři zápasy a všechny na hřištích soupeřů. Prohrál jenom v Litoměřicích, jinak posbíral sedm bodů. „Domácí utkání proti Ústí B byl odložený, s Modlany jsme si vyměnili pořadatelství. Sedm bodů je podle mě dobrým počinem. Paradoxem je, že třeba v Litoměřicích jsme ty body měli taky sebrat,“ dodal Barilla.

Zatímco Jílové prchá ze spodku tabulky, Lovosice zůstávají u jejího dna. Romanu Podrazilovi, lovosickému kouči, nebylo vůbec do řeči. „Bohužel se muselo hrát na umělce. Bylo to bojovné, v závěru vyhrocené. Náš problém je pořád stejný, neproměněné šance. Smutné je, jakým způsobem jsme inkasovali. Hned tři lidi to mohli odkopnout nebo hráče odtlačit. Místo toho tam dostaneme takového šmudláka. Jsem hodně zklamaný, týmy před námi bodují, nesu to hodně špatně, těžko se mi na tom hledají pozitiva,“ soukal ze sebe hodně smutný trenér Lovosic.

Tým z Litoměřicka na jaře nezískal ani jeden bod, jeho situace je zase o něco složitější. „Strašně špatně jsme začali, defacto se nám rozpadl kádr. Nemůžeme se do toho dostat. Navíc nemáme tak široký kádr, chybí zkušení hráči. Musí hrát mladí dorostenci. Víme, jaké je situace. Prostě musíme jít zápas od zápasu,“ dodal Roman Podrazil.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...