Právě Hýř byl ústřední postavou nejbláznivějšího zápasu, který se hrál ve Fojtovicích, kde domácí Heřmanov po hokejové přestřelce podlehl Českým Kopistům 6:7. Domácí přitom prohrávali už 2:7, v závěru ale sahali po remíze, jenže pětigólový kanonýr hostů byl proti.

„Rozhodly naše obrovské chyby, které tvrdě trestal hostující kanonýr Hýř, který byl rozdílovým hráčem. Snad třikrát jsme mu to tam namazali. Celkově dobrý zápas pro lidi, poměrně vyrovnaný, ale soupeř vyhrál zaslouženě. Nehrál vůbec špatně. V závěru jsme stahovali a mohli ještě vyrovnat. Mrzí mě, že jsme přišli o vyloučeného Kamila Danča,“ nechal se slyšet Radek Rojko, hrající trenér Heřmanova.

Grand Prix města Ústí nad Labem v boxu 2022
FOTO: Velkou cenu ovládli borci Brazílie, těšila jedna česká účast ve finále

Druhé místo drží Junior Děčín, který zdemoloval Křešice na jejich hřišti 7:0. „V Křešicích se nám daří a opět se to potvrdilo. O sedm branek se podělili dva střelci. Čtyři branky dal Marek Vicany, tři Honza Vait. Zasloužené vítězství. Teď nás čekají tři zajímavé derby zápasy,“ řekl Miroslav Tyl, vedoucí Junioru.

První jarní výhry se konečně dočkaly Chabařovice, které vyhrály 6:1 v Děčíně nad místním Unionem. „Pro nás velice důležitý zápas. Kdybychom prohráli, asi bychom ztrátu těžko dotáhli,“ oddechl si trenér Slovanu Aleš Miltner. „Pomohl nám brzký gól, do půle jsme přidali druhý, to nás uklidnilo. branek mohlo být víc, vítězství je zasloužené,“ přidal názor z pole Pavel Semenský.