Po třech bodech pro Křešice, Bezděkov a Pokratice, bodová dělba v derby mezi Českými Kopisty a Bohušovicemi nad Ohří. Takový je účet 4. kola I. B třídy skupiny A pro litoměřické zástupce.

Pokratičtí fotbalisté oslavili v létě návrat do krajských soutěží, hned při druhém zápase se dočkali výhry. Uspěli totiž 3:2 v Heřmanově. „Před zápasem se nám povedlo dotáhnout návrat brankáře Tomáše Slaniny z Krupky, který za nás v minulých letech chytal I. A třídu, přesto nám ale chyběli dva zranění hráči z minulého kola. I tak jsme si ale v první půli vytvořili dostatek šancí, dali jsme ale jediný gól a soupeř do půle srovnal,“ hodnotil zápas předseda pokratického celku David Keltner.

Po pauze se domácí dostali dokonce do vedení, ale Pokratice během minuty dokázaly dvěma zásahy skóre otočit. „Zbytek zápasu už byl boj, ale jsme rádi, že se nám povedlo výhru udržet. Máme tým složený z hráčů, kteří za nás kdysi krajské soutěže kopali, doplnili jsme to o mladíky, takže bychom chtěli být v klidném středu tabulky,“ doplnil Keltner ambice svého celku.

Křešicím nevadil ani stav 0:2 po sedmi minutách a nakonec smetly Chlumec 6:2, Bezděkov zdolal 2:1 Hostovice. Bohušovice vydolovaly v Českých Kopistech výhru 4:3 v penaltovém rozstřelu.