Ve vyšší z obou tříd se nevedlo ani Roudnici, ani Liběšicím. První jmenovaný celek prohrál v Bílině 2:3, Liběšice okusily specifické prostředí Šluknova, odkud odjely s porážku 1:4. „Bez komentáře,“ nechtěl se k podrobnostem vyjadřovat liběšický trenér Marek Čermák. „S výsledkem samozřejmě spokojeni nejsme, ale herní projev špatný nebyl. Výhra domácích je ale asi zasloužená, měli hru pod kontrolou větší část utkání,“ hodnotil roudnický trenér Jakub Pekař.

Liběšice čeká v příštím kole velice důležitý souboj s Ervěnicemi-Jirkovem, tedy bitva dvou posledních celků I. A třídy.

V I. B třídě podlehly České Kopisty Hostovicím 2:5, podobně dopadly Pokratice, jež se musely sklonit před dalším celkem z Ústecka, Mojžířem, 1:2. Bohušovice nestačily na hřišti Junior Děčín (1:2), ten je tak stále bodově srovnaný s Křešicemi. Ty dokázaly jako jediný tým z regionu zvítězit, když ovládly 3:1 derby s Bezděkovem.

„Myslím, že výhra je to zasloužená, podle mě jsme měli více ze hry,“ načal hodnocení předseda Křešic Stanislav Chládek. Vzápětí ale přidal i výtky: „Řekl bych ale, že jsme soupeře podcenili a v některých momentech jsme měli namále. Za stavu 1:1 chytil Větvička penaltu, po našem prvním gólu jsme hráli hodně ospale a profesorsky. Nevím, možná kluci moc čtou noviny a přečetli si, že Bezděkov je oslabený,“ dodal na závěr s nadsázkou.