Ve druhém kole Korona cupu, náhradní soutěži za předčasně ukončené nižší fotbalové soutěže, slaví ze zástupců Litoměřicka jen Libochovice. Ty smetly Skorotice 16:1 a zůstávají i nadále stoprocentní.

Šesti trefami se pod kanonádu podepsal Jan Šturm, hattrick stihl Ladislav Horký. Dva další hráči, Michal Hudik a Filip Augusta, si připsali po dvou trefách. Domácí zlomili soka hned v úvodu, už po čtyřech minutách byl stav 2:0. Do poločasu padly další čtyři góly, v 66. minutě už Řezníček kompletoval desítku. V závěrečné desetiminutovce stihly Libochovice hned pět branek.

Na první výhru dál čeká Roudnice, která tentokrát remizovala s mládeží FK Ústí nad Labem 4:4. V divoké přestřelce domácí dvakrát vedli i dvakrát prohrávali. „Mám z toho rozporuplné pocity. Na jednu stranu je dobré, že kluci bojovali i za nepříznivého stavu alespoň o remízu, jenže hodně mě mrzí, že jsme dělali zbytečné chyby v rozehrávce. Soupeř nás podle očekávání hodně napadal a my jsme se s tím nedokázali úplně srovnat,“ řekl trenér Jakub Pekař.

Předehrávku zajistily České Kopisty, které však podlehly Neštěmicím 2:5. Domácí se sice zvedli ze stavu 0:3, Neštěmičtí ale dvěma slepenými brankami v závěru rozhodli o výhře.

Fotbal, Korona cup, 2. kolo:
Roudnice – FK Ústí U18 4:4 (2:2). Branky: 10. Hubený, 43. Husák, 50. Slavíček, 86. Čížek – 23. a 26. Houdek, 56. Kubín(pen.), 64. Kroupa
Rozhodčí: Mollinger. ŽK: 0:1. Diváci: 100.
Roudnice: Doležal (46. Čížek) – Šeba (46. Tajč), Husák, Kuchař, Matuszewski – Stejskal (30. Mrázek) – Možný (46. Vacátko), Hyťha, Hubený (46. Rusňák), Podhorský – Horváth.

FK Libochovice – TJ Skorotice 16:1 (6:0)
Branky: 15., 51., 64., 81., 83. a 88. Šturm, 1., 42. a 43. Horký, 63. a 85. Hudik Michal, 66. a 72. Řezníček, 4. Augusta, 60. Srbecký, 90. Turan – 70. Smetana.
Rozhodčí: Zitko. ŽK: 2:2. Diváci: 100.
Libochovice: Spodniak, Tuček, Wiesner, Zůna, Jelínek, Košťál, Horký, Augusta, Řehák, Řezníček,Šturm. Střídající: Hudik J., Turan, Oliva, Hudik M., Srbecký, Chvála

České Kopisty – Neštěmice 2:5 (1:3)
Branky: 40. Hýř, 50. Hrabánek (vlastní) – 4. a 36. Lácha P., 28. a 83. Memeti, 82. Martínek
Rozhodčí: Kloub. Bez karet. Diváci: 30.
České Kopisty: Zahálka – Kutzler V., Kubíček, Burza, Plzák – Matička, Podaný, Horák, Kunert, Tůma – Satran. Střídající: Bergl, Strnad, Hýř, Císař,Kutzler F.