Osmé kolo, z toho šesté hrané, měla na programu I. B třída fotbalistů. Křešice v něm udolaly Mojžíř 4:2, zápas nabídl celkem tři penalty. Bezděkov doma trápil favorita z Děčína.

Junior Děčín je loňským účastníkem I. A třídy, Bezděkov se ale s jedním z lídrů tabulky rval statečně a podlehl jen těsně 1:2.

Na šlágr se šlo v Křešicích, které hostily v souboji exátřídistů Mojžíř. Domácí vedli brzy 2:0, soupeř ale z penalty snížil. Odpovědět dokázal i na branku na 3:1, po níž ale přišel další domácí gól. Křešice pak nedaly ještě penaltu, ve druhém poločase však dopadl stejně Mojžíř.

„První dvě penalty byly nařízené správně, u té poslední si myslím, že to bylo dost sporné. Naštěstí náš brankář to chytil, takže se žádné drama v závěru nekonalo,“ oddechl si předseda Křešic Stanislav Chládek.

V dalších zápasech přivezly České Kopisty dva body za výhru 5:4 na penalty v Heřmanově, naopak v České Kamenici prohrály na penalty 2:3 Bohušovice. Letos potřetí za tři body to mají Pokratice, které vyhrály 2:1 na hřišti Unčína.