Ráz utkání udal už první poločas, který hosté vyhráli 5:1. V první desetiminutovce se dokázali prosadit nejprve Faust a po něm i Slavíček, následně zaúřadoval i Vokoun. Právě druzí dva jmenovaní dokázali ještě do poločasu přidat druhý zásah. Ačkoliv jejich góly dělily pouhé dvě minuty, dokázal mezi ně vměstnat svou trefu domácí Novák, to byla ale pouze kosmetická úprava skóre.

Po přestávce přišlo další navýšení ze strany hostujícího celku, po hodině hry se prosadil Tomáš Belák.

Ačkoliv v závěru domácí dokázali vrátit skóre na rozdíl čtyř branek díky Vernerovi, jenž má zkušenosti i z České fotbalové ligy, soupeř si do Štětí odvezl tři body za pohodové vítězství.

BOJ O ZÁCHRANU

Štětí se tak na čtvrté příčce odpoutalo od Krupky, která prohrála v Brné, naopak Litoměřicko zůstává i nadále poslední a záchranářský boj se mu začíná pořádně komplikovat. V dalším kole odehrají žlutomodří zápas pravdy v Dobroměřicích, které jsou předposlední. Štětí zamíří opět ven a Litoměřicku může pomoci, hraje totiž v Horním Jiřetině, na který ztrácejí Litoměřičtí čtyři body.

Lovosice, které jsou deváté, vyzvou v domácím prostředí Baník Modlany. 

Fotbal, krajský přebor, 26. kolo:
Litoměřicko B – Štětí 2:6 (1:5).
Branky: 41. Novák, 80. Verner – 10. a 40. Slavíček, 23. a 43. Vokoun, 7. Faust, 63. Belák
Rozhodčí: Rouček. ŽK: 2:2. Diváci: 60.
Litoměřicko B: Lisa – Novák, Grunert, Rapavý, Šimkovský, Novotný, Verner, Hruška (46. Hlavica), Dura, Dolejší, Chábera (71. Slanina)
Štětí: Kysela – Fary (18. Prieložný), Ransdorf, Slavíček, Písař, Mencl, Vokoun, Faust, Belák (74. Horváth), Vacek, Stejskal