Největší pozornost přitahovalo derby v Bohušovicích, kam přijel Bezděkov. „Bylo to klasické derby, tvrdé, bojovné, jako vždycky s Bohušovicemi,“ hodnotil vedoucí hostujícího celku Tomáš Martan. „Po celý zápas to bylo nejen tahání o vedení, ale i o tempo hry,“ pokračoval ve svém pohledu na utkání.

Bezděkov poslal dvakrát do vedení Jaromír Hubený, Bohušovice ale zásluhou Fialy a Kyzlíka dokázaly srovnat. Vítěze tak musely určit až penalty, v nichž byli přesnější (4:3) hráči z předměstí Roudnice. „Myslím, že remíza je zasloužená, stejně jako ten bonusový bod pro nás,“ uzavřel Martan.

Cenný bod vybojovaly také Pokratice, které coby nováček z okresu potrápily Svádov, jenž přežil loňskou reorganizační čistku. Zápas s favoritem dotáhly za stavu 0:0 rovněž až do penaltového rozstřelu, ve kterém ale opět slavili hosté.

Stoprocentní zůstávají Křešice, které zvítězily 3:0 v Benešově. Lídra soutěže opět táhl Marek Faust, jenž dal dvě branky. Jediným překvapením je porážka Českých Kopist na hřišti nováčka z Vaňova, který dosud sbíral samé debakly. Za hosty se prosadili Plzák, Satran a Tůma, domácí ale byli o jednu branku úspěšnější.