Pak už se hrálo podle not hostů, kterým stačily pouhé dvě minuty na srovnání a do poločasu lovosický kanonýr Antonín Marčaník přidal další dvě trefy. Ten samý hráč zkompletoval hattrick pět minut před koncem a se šesti trefami ve třech duelech nové sezony vede tabulku střelců, kde úřadoval už v minulém ročníku.

| Video: Youtube

„Dělali jsme hloupé, naivní, zkrátka dětské chyby. Musíme se omluvit všem fanouškům, kteří nám přišli fandit. A omluvu si zaslouží od prvního do posledního hráče, kteří nastoupili na plac,“ vydechl kouč Hoznédl. Ani jeho lovosický protějšek Antonín Marčaník starší takový průběh a konec nečekal. „Je to moje několikáté derby a nepamatuji si, kdy jsme vyhráli takovým rozdílem. Ovšem nepřeceňujeme to, teď to zkrátka vyšlo.“

Co stálo za domácím kolapsem? „Třikrát se nám opakuje jedna situace a my se z toho nepoučíme. Lovosice hrály účelně, jednoduše, což se jim vyplatilo. My jim jen můžeme pogratulovat k výhře. Podobný výkon už od nás nechci vidět,“ zdvihl varovně prst Pavel Hoznédl.

| Video: Youtube

„Věděli jsme, že Roudnice bude hrát vysoko, což jsme kvitovali. Máme rychlé kluky, takže jsem tak trochu očekával, že si vytvoříme hodně šancí. A to se také potvrdilo. Vyhráli jsme zaslouženě. Je pravda, že nám v té druhé minutě zatrnulo, ale nakonec jsme to zvládli. Roudnice hrála sice více na míči, ale nedostávala se do nás,“ těšilo lovosického trenéra.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Václav Veverka, Ladislav Pokorný