V jednom ze šlágrů kola přivítalo páté Štětí třetí Vilémov. Domácí, vědomi si, že mohou soupeře stáhnout na dvoubodový rozdíl, začali aktivně a už po 23 minutách hry vedli po gólech Mencla, Vokouna a Slaničky 3:0. Krátce před pauzou se trefil i Slavíček, potupného bůra završil v 68. minutě druhou brankou Slanička. Hosté sice vzápětí kontrovali, na víc než na zmírnění debaklu se ale nevzmohli.

„Tak vysoké vítězství nejen překvapilo, ale i potěšilo,“ pochvaloval si šéf štětského celku Milan Plíšek. „To, co jsme minule zahodili v Lounech, jsme nyní vybalili hned v úvodu zápasu. Smrtící útoky dělaly hostům velké starosti,“ liboval si. „Publiku se zápas líbil, hráči si zaslouží velkou pochvalu,“ uzavřel.

Regionální derby mezi Lovosicemi a Litoměřickem B ovládl domácí celek. Na tříbodovou radost mu stačil jediný přesný zásah, jenž obstaral ve 28. minutě Matěj Walter.

Nejlépe je na tom v tabulce Štětí, které je páté, Lovosice jsou sedmé. Rezerva Litoměřicka se propadla na předposlední příčku.