„První poločas byl z naší strany hodně kvalitní. Sice jsme dostali první gól, soupeř měl výborně poskládanou pravou stranu hřiště, ale pak jsme převzali iniciativu a dali pět gólů,“ pochvaloval si bohušovický kouč Roman Lácha. „Po změně stran už se to spíš jen dohrávalo, na obou stranách bylo dost šancí, hrálo se nahoru-dolu,“ zhodnotil druhou půli, kterou jeho tým ovládl stejně jako první dějství jasně 5:1. Pět branek za domácí vstřelil kanonýr Jakub Ortbauer.

Dařilo se také Českým Kopistům, které doma spláchly Unčín 6:1. Rozhodnuto bylo prakticky už po dvanácti minutách, kdy domácí vedli 3:0. Hned v první minutě se trefil Kutzler, za 120 sekund zmrazil hosty podruhé Tůma, třetí zásah přidal Císař.

I po přestávce přidaly díky Satranovi, Rusému a opět Tůmovi České Kopisty další tři branky, hostům nebyla nic platná korekce Smékala.

Šílený úvod naopak prožili hráči Bezděkova, kteří hostili Svádov. Rovněž po 12 minutách totiž prohrávali 0:5, a ačkoliv dokázali ještě snížit na rozdíl dvou branek, Svádovští už si výhru vzít nenechali.

Neuspěly ani Pokratice, které doma nestačily na Junior Děčín a prohrály 0:3, bez bodu jsou také fotbalisté Křešic. Až deset minut před koncem se totiž trefil kanonýr Marek Faust, to už ovšem soupeř z Hostovic vedl 3:0, v závěru už žádné drama nepřipustil.

V příštím kole hrají všichni zástupci Litoměřicka venku.