„Já bych to nechtěl komentovat, dokud nebudu mít vyjádření od policie. Ale ten hráč mě zklamal. Jeho návrat v úvahu nepřichází, pokud se vše prokáže,“ řekl Deníku ve středu po obědě šéf varnsdorfského klubu Vlastimil Gabriel.

Bojan Dordić
Na tréninku Varnsdorfu prý došlo i na pěsti. Dordić si pak šel pro pistoli

Jak zní celé vyjádření mluvčí děčínské policie Elišky Kubíčkové? „Policisté přijali oznámení o napadení na tréninkovém hřišti ve Varnsdorfu. Podle oznámení, včera krátce po desáté hodině dopoledne, po předchozí slovní a fyzické roztržce mezi jedním z fotbalistů a trenérem, mělo dojít ze strany hráče k ohrožování trenéra nožem. Přivolaní policisté podezřelého muže na místě zadrželi a následně umístili do policejní cely. Okolnosti celého případu jsou předmětem prověřování. S ohledem na počáteční stadium prověřování a probíhající úkony nemůžeme sdělit bližší informace.“

Jiří Jarošík
Jarošík o soužití s ruskou manželkou: Každý máme svou pravdu. Válku nechce nikdo

Bojan Dordić je 28letý Srb, v lize hrál za Opavu a Liberec, v nejvyšší soutěži dal dvě branky. V dresu Varnsdorfu skóroval v této sezoně šestkrát, ale nyní je po zranění, vynechal kvůli němu pět duelů. O víkendu na hřišti Táborska (1:1) seděl pouze na lavičce, nehrál ani minulý týden pohár v Uherském Hradišti, kde mužstvo ze Šluknovského výběžku dostalo šest branek, aniž by jednu jedinou vstřelilo.

K incidentu mělo dojít poté, co Dordićovi hlavní kouč Miroslav Holeňák oznámil, že s mužstvem nebude trénovat. Na Holeňáka ale nezaútočil, nožem měl atakovat trenéra gólmanů Radka Porcala.