Soubor trenéra Michala Obrtlíka udolal Český Brod 2:0 stylem start-cíl. Už ve 4. minutě otevřel skóre Vojtěch Pokorný, v 86. minutě pak pečetil tři body Tomáš Mikina. Štětí si poradilo i bez Jiřího Vokouna, který je na reprezentačním srazu futsalistů.

„Prvních 20 minut jsme hráli velmi dobře. Pomohla tomu i rychle vstřelená branka. Po změně stran jsme zvolili taktiku více bránit než útočit a spoléhat na rychlé útoky, i když za stavu 1:0 to byl risk, i když nakonec vyšel,“ pochvaloval si manažer domácího celku Milan Plíšek. „Dosáhli jsme tak na první jarní body, které nám dodají další síly do následujícího zápasu,“ zadoufal optimisticky směrem k následnému utkání ve Slaném.

Fotbal ilustrační
Předonín odmítl pokračovat. V Travčicích se nedohrálo

Pohodlnou výhru 3:0 si z Vilémova odvezl Chomutov, který potvrdil vynikající jarní formu. V sedmi odehraných kolech získal už 17 bodů, navíc inkasoval jediný gól. „Musím říct, že s jarem zatím u nás panuje spokojenost. V týmu je dobrá nálada. Máme z jara sedmnáct bodů a já osobně musím říct, že jsem to očekával, dokonce jsem počítal, že bychom mohli mít i o dva více, tady myslím remízu s Újezdem. Nejtěžší soupeři nás ovšem čekají v květnu, tak uvidíme, jak se nám bude nadále dařit,“ řekl šéf chomutovského klubu Radek Zaťko.

Debakl 0:5 v zápase o šest bodů musely doma skousnout Louny, které nestačily na Kladno. Lídr skupiny B Česká Lípa bere jen bod ze hřiště zachraňující se Admiry B za bezbrankovou remízu, naopak vedoucí celek v céčku, Liberec B, vyhrál v Novém Bydžově 2:0.


Načítám výsledky ...