„Hosté se prezentovali sympatickým výkonem a určitě dokázali, že momentálně právem patří do špičky. Já jsem šťastný za své hráče, že dokázali vybojovat další tři body a předvedli parádní výkon, který se musel všem přítomným divákům rozhodně líbit,“ pochvaloval si Ladislav Jamrich, trenér teplické rezervy.

„Nebylo to tak jednoznačné, jak napovídá výsledek. Šlo o vyrovnané utkání, Teplice měly jednu šanci a daly z toho tři góly," hodnotil zápas asistent brozanského trenéra Jiří Šmidrkal.

„První gól padl po sporné situaci, kdy oba týmy po domnělém faulu přestaly hrát, rozhodčí ale nepískl, domácí toho využili a dostali se do vedení. Naši hráči pak cítili křivdu a soustředili se spíše na kecání s rozhodčím, než na hru, a po hloupých chybách jsme pak Teplicím doslova darovali další dvě branky. Neděláme z toho ale vědu, máme dvacet bodů, což jsme před sezónou v této fázi opravdu nečekali, takže prostě jedeme dál. Na prvního ztrácíme tři body, takže chceme prohánět favority co nejdéle."

FK Teplice B – Sokol Brozany 3:0 (0:0)

B: Švanda 2, Bulmaga. R: Langmajer. ŽK: 3:3, 150 diváků.

Teplice B: Němeček – Laňka, Hasil, Ljevakovič, Hora – Černý (81. Lukáš), Rezek, Bulmaga, Vobecký, Švanda – Succar (57. Diallo, 64. Vachoušek).

Brozany: Švejda – Pardubský, Výborný (86. Kolařík), Krátký, Gebert, Studecký, Šup, Bubeníček, Bechyně, Tichý (80. Kolařík), Jindráček (70. Chukwuma)