Utkání v Brozanech začali lépe hosté, kteří jsou zatím suverénem celé soutěže. Už v páté minutě musel hasit nebezpečnou šanci golman Vávra, jenž reflexivně vykopl zakončení hlavičkou z malého vápna.

O chvíli později ale bylo rušno i na druhé straně, kde se Brozanští dožadovali pokutového kopu po pádu Studeckého, sudí ale zůstal neoblomný.

Slušná návštěva, čítající přes stovku diváků, se branek dočkala až v závěru první půle. Do vedení se překvapivě dostali domácí, po útoku středem zůstal před brankářem zcela osamocený Vlček, jenž už neměl problém poslat svůj celek do vedení.

Zápy ale ještě zvýšily svůj tlak, při sérii rohů v závěrečných sekundách úvodního dějství trefily nejprve tyč, po dalším závaru už se ale dočkaly vyrovnání díky tvrdé ráně Dubna.

Druhá půle branku nepřinesla, na řadu tak přišly pokutové kopy. Hned v úvodních dvou sériích ale zklamali domácí Mešič a Šollar, jehož ránu zastavilo břevno, a protože hosté proměnili všechny své pokusy, odvezli si nakonec výhru 2:1 na penalty.

Bez bodu a bez vstřelené branky odjeli z Písku také fotbalisté Litoměřicka, kteří schytali příděl 0:4. Nejblíže brance byl v první půli Surmaj, jenž mířil těsně vedle, jinak ale byli domácí lepším celkem a po zásluze berou všechny body. Litoměřicko je dvanácté, Brozany jsou předposlední.