arní open-air hudební sezónu v ústeckém letním kině po nucené dvouleté pauze otevře opět a konečně Ústecký Majáles. Tentokrát se návštěvníci mohou těšit na line-up sestavený z velmi populárních hudebních jmen. Ústecký kraj tak navštíví a vystoupí zde například zpěvák, herec a stand-up komik Vojtaano, Jakub Děkan se svojí kapelou, polobozi z UDG, písničkář Tomáš Klus a večer zakončí skupina Mirai. Celým festivalovým dnem bude provázet a všechny přítomné bavit Jakub Děkan. Ústecký Majáles jako tradiční studentská oslava jara a mládí se bude konat v letním kině v Ústí nad Labem 14. května 2022.

Kluci z UDG zazpívají kromě svých již osvědčených hitů i písně z jejich nového alba s názvem Přístav. Možná budete mít tak šanci poprvé naživo slyšet Ještě jednou, Plachty nebo Podzim. A pokud jste ještě neměli šanci slyšet na vlastní uši v hale Yesterday od Mirai, na Ústeckém Majálesu vás to nemine. Že je na co se těšit, vám jistě již napovídají jména všech vystupujících. Spoustu nových singlů i starých pecek, nabitá festivalová atmosféra a bohatý doprovodný program pro děti i dospělé, to je Ústecký Majáles!

Výhled z Komáří vížky.
VIDEO: Nejdelší českou lanovkou na Komárku. Tento výhled na vás čeká

Brány letního kina se otevřou od 12 hodin. Vstupenky pořídí za 400 Kč studenti, dospělí zaplatí 450 Kč a děti do 8 let mají vstup zdarma. Všechny nevyužité a již zakoupené vstupenky za rok 2020 či 2021 zůstávají v platnosti i tento rok.

A jelikož se blíží svátek všech zamilovaných a nejhezčím dárkem jsou společně prožité chvíle, tak máte možnost využít akčních vstupenek v balíčku 1+1. Tato valentýnská akce platí při nákupu vstupenek do 15.2. Předprodej vstupenek probíhá na webu xticket.cz

Více o akci najdete zde

Kateřina Hlavinková