Rozsvícení stromu v Litoměřicích
Kdy: Pátek 26. listopadu 
Kde: Litoměřice
Za kolik: Zdarma
Vánoční strom a výzdoba, se rozsvítí v pátek 26. listopadu v podvečer. K dispozici je tu také Ježíškova pošta a fotokoutek se sněhuláky. Konat se má také oblíbená soutěž o nejhezčí vánoční stromeček určená pro litoměřické mateřské školy a další dětské instituce.

Prohlédněte si výstavu žáků
Kdy: pondělí 29. listopadu až pondělí 10. ledna
Kde: budova České spořitelny, Roudnice
Za kolik: zdarma
V pondělí 29. listopadu začíná akce s názvem Andělské Vánoce. Přijďte se podívat do budovy České spořitelny v Roudnici nad Labem na výstavu prací žáků Základní umělecké školy Roudnice nad Labem.

Tradice a zvyky Vánoc v knihovně ve Štětí 
Kdy: Pátek 26. listopadu od 17 hodin
Kde: dětské oddělení knihovny, Štětí
Za kolik: zdarma
Dětské oddělení Městské knihovny pořádá v pátek 26. listopadu Tvořivou adventní noc. Akce je určená pro žáky 1. až 5. tříd základních škol, kteří jsou čtenáři knihovny. Zájemci si mohou vyzvednout přihlášky na sedmý ročník akce v dětském oddělení knihovny.

Vytvořte si vánoční svícen
Kdy: Pondělí 29. listopadu od 16 hodin
Kde: dětské oddělení knihovny, Štětí
Za kolik: zdarma
Knihovna pořádá tvořivou dílnu, v rámci které si můžete vytvořit vánoční svícen. Akce je určená pro širokou kreativní veřejnost bez omezení věku. Vezměte si s sebou drobné vánoční ozdoby, malou silnou svíčku, tavnou pistoli a náplně.

Pokud vámi pořádaná akce proběhne, dejte nám o ni vědět. Kontaktuje dás prostřednictvím e-mailové adres decinsky@denik.cz

Redakce