Muzeum se rozkládá v pěti výstavních místnostech, ve kterých se nachází výrobky a produkty z let 1945 až 1990. Například v Nostalgické stodole jsou výrobky, které sice plní svůj účel, ale majitelé už pro ně nenašli doma místo, a proto je dali právě sem. 

Pro modeláře jsou v prostorách Muzea nostalgie lubové modelové dráhy, na kterých si můžou návštěvníci po dohodě s personálem zajezdit i třeba se svými vlastními modely aut, stavební techniky nebo tanky. Klubové prostory nejsou součástí placené části prohlídky muzea nostalgie. Takže pouze v případě dohody s personálem bude možné za poplatek si buď jen dráhy prohlédnout, nebo si i na nich zajezdit. Vybraný poplatek bude použit na podporu udržení provozu Muzea nostalgie.

Muzeum nostalgie se nachází v objektu Kavalír II v Terezíně na adrese Pod Hradbami 390, 411 55 Terezín. Přístupné je každý víkend od 10 do 16 hodin. Po předchozí telefonní domluvě i v týdnu. Zakladatelem muzea a kontakní osobou je Miloš Vrbka - e-mail milos@muzeumnostalgie.cz, telefonní číslo 603 772 550. Plné vstupné je 120 korun na osobu, snížené pak 60. Rodina dva dospělí a dvě děti zaplatí za vstup 290 korun. 

Autolékárnička, ilustrační fotografie.
Charita v Litoměřicích nyní shromažďuje autolékarničky pro Ukrajinu