Je tu nový rok a s ním i další nové příležitosti. Chcete zůstat ve starých vyjetých kolejích, nebo se chcete zase posunout o něco dále ve svém životě, nebo třeba úplně někam jinam? Pak přijďte a buďte součástí Projektu hojnosti s Veronikou Petrovou a Pavlem Hlušičkou. Pavel je rozený autista a Veronika zase koučka a tak trochu komediantka. Skvělé spojení pro příjemný, zábavný večer s besedou a vzdělávací odpoledne další den. Můžete se těšit na setkání s dalšími lidmi a podnikateli, networking, tedy propojování lidí mezi sebou, besedu o číslech a rozhovor s Pavlem Hlušičkou. Můžete se také těšit na Pět tibeťanů. Ne, nepřijedou z Tibetu, ale Veronika vás naučí tuhle skvělou techniku pro znovuobjevení svojí (vnitřní) krásy. Navíc cvičení je tajemstvím věčného mládí. Takže, kdo potřebuje novou krev do žil a hodí se mu i další energie do života, může se účastnit. Projekt hojnosti probíhá od 27. do 28. ledna v Restauraci a penzionu Oáza ve Štětí. Vstupné je 810 korun na oba dny, poloviční na jeden den. 

Program
Čtvrtek 27. ledna
17 - 22 hodin - Beseda s Pavlem Hlušičkou o číslech a měsíčních úplňcích. Zároveň rozhovor s Pavlem vedený moderátorkou a koučkou Veronikou Petrovou. Vzdělávací, inspirativní a zábavný večer.

Pátek 28. ledna
15 - 22 hodin - zábava a volná debata, plánovaní, relaxační hudba, bubnování, tanec, jídlo a pití. Od 18 hodin prastará technika Pět tibeťanů pro srovnání energie v těle, harmonizaci energetických center.

Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích od 500 do 900 korun včetně snídaně; vstupné je 810 korun na oba dny, poloviční na jeden den. 

Veronika Petrová, Pavel Hlušička

Zimní stadion v Litoměřicích, ilustrační fotografie
V Litoměřicích se odehraje část hokejového mládežnického MČR krajů do 15 let