Z jejich prvního meziměstského přeboru v Mělníku si přivezli 1. místo a třikrát 3. místo. Cenné zkušenosti získali ve velkém závodě - Děčínské sprity 2019, kde se představilo 20 plaveckých klubů. Velkým úspěchem na krajském přeboru mladšího žactva v Litoměřicích skončil Michal Němec, který získal 1. místo na 50 m znak a 3. místo 50 m prsa. Jeho mladší sestra Petra Němcová obsadila 2. místo na 100 m znak. Další plavec, Michal Komárek, který se dostal na stupeň vítězů, si odvezl 3. místo na 50 m znak. Krásné 5. místo na 50 m znak získala i Elena Heková.

Z posledního závodu roku, Vánočního poháru města Stráž pod Ralskem, si plavci přivezli celkem devět medailí. Za zmínku stojí 1. místo Olivera Poláka na 100 m prsa a třikrát 2. místo na 50 m znak, 50 a 100 volný způsob. Jeho mladší sestra Nela Poláková si v těžké kategorii jako nejmladší vyplavala krásné 11. místo na 50 m prsa. Velký úspěch slavila i Petra Němcová za 1. místo na 50 m znak a třikrát 3. místo na 100m tratích.

Na Vánočním poháru padlo také 22 osobních rekordů mladých roudnických plavců.