Po neveřejné degustační části bude následovat část určená veřejnosti, která se uskuteční v pátek 19. dubna a v sobotu 20. dubna na výstavišti Zahrada Čech. Vstupné činí sto padesát korun.

Do letošního ročníku soutěže se zapojilo 165 pivovarů z 15 zemí celého světa. Jsou přihlášeny pivovary z Chile, Brazílie, Kazachstánu, Izraele, Arménie, Itálie, Španělska, Japonska, Maďarska, Polska, Německa, Rakouska, Velké Británie, Slovenské republiky a České republiky. Odborná porota v průběhu čtyř dnů ohodnotí tisíc vzorků piva a vybere tak absolutního vítěze, který si odnese prestižní cenu World Beer Seal 2024.

PlakátZdroj: se svolením pořadatelůPo degustační části se bude konat část určena veřejnosti. Veřejná část festivalu se uskuteční na venkovní ploše v sektoru A na výstavišti Zahrada Čech ve dnech 19. dubna a 20. dubna. V pátek bude otevřeno od 16 hodin do půlnoci a v sobotu od 14 hodin do půlnoci.

Návštěvníci se mohou těšit na několik desítek druhů piv od dvaceti tří pivovarů. V nabídce budou také ochucená piva, nealkoholického nápoje, pivní speciály, cidery, pálenky, ale i vína, sekty a občerstvení všeho druhu.

Nebude chybět ani kulturní program. V pátek zahraje kapela Vynález Zkázy a kapela Hrajeto. O sobotní program se postarají kapela Penál, Kabát revival Varnsdorf a kapela Trilobit-Rock. Vrcholem programu se stane v sobotu v 17 hodin slavnostní vyhlášení výsledků degustační soutěže.

Více informací o pivním festivalu naleznete na webových stránkách MKZ Litoměřice.